Agnieszka Szymkowiak (Zagłębie Lubin): Nie została uznana nam prawidłowo strzelona bramka, która mogła zaważyć o losach spotkania.
Ekstraliga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Wczoraj po meczu w Sosnowcu (0:0), rozmawialiśmy z piłkarką Zagłębia Lubin – Agnieszką Szymkowiak.
Oto jak skomentowała spotkanie:

Uważam, że dzisiejszy wynik 0:0 jest w miarę sprawiedliwy, lecz pozostawia niedosyt. Co prawda przespałyśmy pierwszą połowę, gdzie więcej przy piłce widać było ‘Czarne’, ale nic z tej przewagi nie wynikało. Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Stwarzałyśmy sobie okazje do zdobycia bramki i grałyśmy konsekwentnie w obronie. Poraz kolejny niestety sędziowanie pozostawia wiele do życzenia. Do błędnych decyzji sędziów w obie strony wszystkie drużyny są już przyzwyczajone, ale ilość rażących błędów w ostatnim czasie jest niedopuszczalna. Nie została uznana nam prawidłowo strzelona bramka, która mogła zaważyć o losach spotkania.
To już za nami koncentrujemy się teraz na meczu z Gornikiem Łęczna w którym chcemy powiększyć swój dorobek punktowy.