Agata Tarczyńska z kolejnym golem!
Frauen Bundesliga Ligi

Ewa Pajor zmaga się z urazem kolana i nie zagrała w dzisiejszym meczu Wolfsburga. Wilczyce poradziły sobie jednak i wygrały gładko 3-0 we Frankfurcie.

Zagrała za to naturalnie Małgorzata Mesjasz, ale jej Turbine Potsdam gładko uległo Bayernowi Monachium 1-3.

Powodów do radości nie miały także Agnieszka Winczo i Patrycja Balcerzak z SC Sand. Ich zespół przegrał niespodziewanie 0-2 z Duisburgiem. Winczo grała 56 minut, a Balcerzak 66.

W drugiej lidze zagrała tylko Agata Tarczyńska (Wolfsburg II). W meczu z Meppen weszła na boisko w 60 minucie, a w 82 strzeliła bramkę ustalając wynik na 3-0! To już jej czwarte trafienie w tym sezonie. To trzeci mecz z rzędu z golem – jest forma!

Julia Matuschewski nie grała, a jej Saabrücken pokonało Gladbach 4-2.