Pewna wygrana Górnika we Wrocławiu

Nie było niespodzianki. AZS Wrocław pomimo dzielnej postawy przegrał u siebie aż 0:4 z Mistrzem Polski Górnikiem Łęczna.

Do przerwy podopieczne Piotra Jagieły prezentowały się bardzo dobrze, tracąc tylko jedną bramkę. Z rzutu karnego w 18. minucie wynik otwarła Ewelina Kamczyk. Górniczki prowadziły grę i przeważały. Trafiły dopiero jednak po zmianie stron. W 49. minucie na 0:2 podwyższyła Patricia Hmirova. Akademiczki jednak się nie podawały, miały swoje okazje, lecz nie potrafiły pokonać Palińskiej ani razu. Zemściło się to pod koniec spotkania, kiedy to dublety skompletowały Kamczyk i Hmirova.

Za tydzień Górnik Łęczna podejmie u siebie Jagiellonki z Krakowa, a AZS Wrocław w Derbach Dolnego Śląska zagra w Wałbrzychu z miejscowymi Akademiczkami.

• Dominika Grabowska (GKS Górnik) (41%, 26 Votes)
  • Ewelina Kamczyk (GKS Górnik) (40%, 25 Votes)