Przełamanie z przytupem. Wałbrzych ograł Rolnika

Po przerwie reprezentacyjnej Akademiczki z Wałbrzycha właśnie takiego spotkania potrzebowały. Od początku do końca kontrolowały mecz z Rolnikiem i gładko wygrały 7:1.

Już w pierwszej połowie podopieczne Kamila Jasińskiego zdobyły aż sześć goli, dubletem popisała się Alicja Materek. Po przerwie gospodynie spuściły z tonu, nawet honorową bramkę zdobyła Ilona Kujawska z Rolnika. Wynik ten daje nadzieję na naprawienie kiepskiej jesieni w najlepszym na Dolnym Śląsku klubie.

Za tydzień Wałbrzych zagra na wyjeździe z beniaminkiem z Bydgoszczy, a Rolnik poszuka punktów w starciu siebie z Olimpią Szczecin.