Pomeczowo: Krótko i na temat z Agnieszką Jędrzejewicz (Górnik Łęczna)
Ekstraliga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Wczoraj nie zagrała,  ale mieliśmy okazję z nią porozmawiać. Po wczorajszym meczu Górnik – Olimpią (5:0) specjalnie dla nas – Agnieszką Jędrzejewicz. Oto co nam powiedziała :

Olimpia nie jest bardzo wymagajacym przeciwnikiem, aczkolwiek mimo że ze przegrały wysoko zagrały dobry mecz. Natomiast my zagrałyśmy pewnie i spokojnie, wyszłyśmy wysokim presingiem i juz w 9 minucie prowadzilysmy 1:0 minute później bylo juz 2:0. Ogólnie dobre spotkanie w naszym wykonaniu.
Ja dziś nie zagrałam. Trener dał mi odpocząć po kadrze (w piątek dziewczyny wracały do klubów – przyp TKF ). Teraz czeka nas mecz z Zagłębiem – jedziemy po trzy punkty!