Jest się kogo bać. Brazylia pokonał Anglię (wideo)
Reprezentacje Świat

Reprezentacja Brazylii przyjechała na towarzyskie boje do Europy. W sobotę w pierwszym spotkaniu pokonała Anglię na Riverside Stadium w Middlesbrough. Mecz obserwowało prawie 30 tysięcy widzów !

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w drugiej padły bramki. Szybko dwa gole zdobyła brazylijska gwiazda Debinha. Na dziesięć minut przed końcem spotkania honorowego gola dla ‘cór Albionu’ zdobyła Bethany England.

8 października zagramy z Brazylią (20:15) na Suzuki Arena w Kielcach. Mecz ten będzie jednym z elementów obchodów 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie Polski z Brazylią będzie transmitowany w Telewizji Polskiej. Początek relacji we wtorek 8 października od godziny 19:45 tylko w TVP Sport, na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.

5.10.2019, Middlesbrough (Riverside Stadium)
Anglia vs Niemcy 1:2 (0:0)