#futsalMMP : Wiemy, kto zagra w eliminacjach

Znamy zespoły, które zgłosiły się do eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu.

 


MMP U-18 kobiet Finały Lubin – 7/8 grudnia 2019 r.

Ziemia Lubińska Lubin (gospodarz), Rekord Bielsko-Biała (obrońca tytułu) 

Praga Warszawa,  Prądniczanka Kraków, AZS UW Warszawa, SWD Wodzisław Śląski, Rozbark Bytom, KKS Polonia Tychy, Respekt Myślenice, KS Ślęza Wrocław, Stomilanki Olsztyn, Orlik Jelenia Góra, Unia Opole, KA 4 resPect, Olimpia Osieczany, Wierzbowianka Wierzbno,  Naprzód Sobolów, Pogoń Tczew, Wanda Kraków, Rolnik Głogówek, KP Kotan Ozorków, Bielawianka Bielawa, UKKS Istebna, FSA Kraków, Grabka Grabica, LUKS Astoria Junior Szczerców, AZS UAM Poznań, MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, Pogorzanka Pogorzyce, Włókniarz Konstantynów Łódzki, ROW Rybnik, MKS Tarnovia Tarnów, UKS Staszkówka Jelna, KSP Kielce, FC Gwiazda Toruń, SMS Resovia Rzeszów, UKS Sparta Daleszyce, Victoria SP2 Sianów,AP Kotwica Kołobrzeg, MKS Polonia Świdnica,


MMP U-16 kobiet Finały Głogówek – 11/12 stycznia 2020 r.

Rolnik Głogówek (gospodarz), Praga Warszawa (obrońca tytułu)

Prądniczanka Kraków, AZS UW Warszawa, SWD Wodzisław Śląski, Rozbark Bytom, UKS Ząbkovia Ząbki, KKS Polonia Tychy, Respekt Myślenice, KS Ślęza Wrocław, Stomilanki Olsztyn, Unia Opole, KA 4 resPect, Olimpia Osieczany, Wierzbowianka Wierzbno, Naprzód Sobolów, Pogoń Tczew, KKS Wisłą Skoczów, Wanda Kraków, AP LG Gdańsk, GKS Katowice, Bielawianka Bielawa, UKKS Istebna, Rekord Bielsko-Biała, KSB Lędziny, FSA Kraków, LUKS Astoria Junior Szczerców, Grabka Grabica, AZS UAM Poznań, Pogorzanak Pogorzyce, ROW Rybnik,  PKS Piastovia Piastów, UKS Staszkówka Jelna, AZS PSW Biała Podlaska, KSP Kielce, FC Gwiazda Toruń, Legia Warszawa, SMS Resovia Rzeszów, Victoria SP2 Sianów, MKS Zantka Chorzów, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, AP Kotwica Kołobrzeg, Plon Błotnica Strzelecka, Akademia Sportu Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn S.A, 


MMP U-14 kobiet  Finały Rybnik – 7/8 marca 2020 r.

TS ROW Rybnik (gospodarz), Wierzbowianka Wierzbno (obrońca tytułu)

ŚAF Piastunki Gliwice,  Praga Warszawa, Prądniczanka Kraków,  AZS UW Warszawa, SWD Wodzisław Śląski, UKS Ząbkovia Ząbki, KKS Polonia Tychy, Respekt Myślenice, KS Ślęza Wrocław, Stomilanki Olsztyn, Unia Opole, KSB Lędziny, UKS SMS Łódź, UKS SP 11 URSUS Warszawa, KA 4 resPect, Naprzód Sobolów, Pogoń Tczew, UKS Mazowia Grodzisk Mazowiecki, Football Wizards Academy,  Rolnik Głogówek, GKS Katowice, KS Łękawica, Olimpia Malbork, Bielawianka Bielawa, UKKS Istebna, FSA Kraków, LUKS Astoria Junior Szczerców, Włókniarz Białystok, AZS UAM Poznań, Pogorzanaka Pogorzyce, UKS Staszkówka Jelna, UKS Tęcza Bydgoszcz, MKS Polonia Świdnica, AZS PSW Biała Podlaska, KSP Kielce, Legia Warszawa, ISD UJD Częstochowa, LUKS Ziemia Lubińska, MKS Tarnovia Tarnów, SMS Resovia Rzeszów, Victoria SP2 Sianów, MKS Zantka Chorzów, Dragon Bojano, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, AP Kotwica Kołobrzeg, Hanza Elbląg, Akademia Sportu Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn S.A, 

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.