Gol Tarczyńskiej, Pajor na ławce – Polki w DE
Frauen Bundesliga Ligi

Jak co kolejkę gola strzeliła Ewa…. A nie, nie tym razem. W meczu z Jeną trener Wolfsburga pozostawił Ewę Pajor na ławce. Skorzystała na tym Pernille Harder, ale o tym w późniejszym podsumowaniu.

Gola za to strzeliła Agata Tarczyńska! W meczu rezerw Wolfsburga z rezerwami Bayernu weszła na boisko w 72 minucie, a w 86. zdobyła bramkę na 3-0. Jej zespół ostatecznie pokonał aktualnego mistrza drugiej ligi aż 4-0.

W Turbine Potsdam tradycyjnie 90 minut rozegrała Małgorzata Mesjasz, ale jej drużyna uległa na wyjeździe SGS Essen 0-2.

Powody do radości miał nasz duet w Sand czyli Agnieszka Winczo i Patrycja Balcerzak. Ich zespół wygrał w piątek na wyjeździe w Leverkusen 2-1. Balcerzak rozegrała cały mecz, Winczo 89 minut.