Hatrick Kozak w Bydgoszczy. Kolejna wygrana GieKSy

Zgodnie z przewidywaniami piłkarki GieKSy pewnie pokonały KKP Rem Marco 0:4. Pierwszego hatricka w Ekstralidze zdobyła Kinga Kozak.

Zdecydowanie dobrze prezentowały się szczególnie w pierwszej połowie piłkarki gospodyń. KKP miało swoje okazje bramkowe. Najdogodniejszą z nich miała Agata Stępień. Strzał doświadczonej napastniczki świetnie wybroniła jednak bramkarka GieKSy. To ekipa z Katowic jednak w 18. minucie objęła prowadzenie. Zdobyła to w 18. minucie strzałem z dystansu Joanna Olszewska. Kwadrans później strzelać zaczęła Kinga Kozak, która jeszcze przed przerwą ustrzeliła dublet.

Tuż po przerwie młodziutka napastniczka skompletowała hattricka. Więcej goli w Bydgoszczy w sobotę już nie padło.

Teraz czas na trzytygodniową przerwę reprezentacyjną. Kadra seniorska zagra towarzysko z Cyprem i Brazylią, a kadry U17 i U19 będą walczyć w pierwszych rundach eliminacji Mistrzostw Europy.