Ewa Pajor z golem i awansem do 1/8 finału Ligi Mistrzyń
UEFA Women's Champions League

Rozpoczęła się faza pucharowa Ligi Mistrzyń. Swoje mecze rozegrał wczoraj VFL Wolfsburg z Ewą Pajor i Juventus z Aleksandrą Sikorą.

Pajor oczywiście wyszła w pierwszym składzie na mecz z kosowską Mitrovicą i rozpoczęła kanonadę. Polka zdobyła bramkę głową w 14 minucie przedłużając podanie Felicitas Rauch. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wolfsburga aż 10-0. Powiedzieć, że mistrz Niemiec może na rewanż wystawić juniorki to nic nie powiedzieć.

Juventus Aleksandry Sikory przegrał na własny terenie z Barceloną 0-2 i szanse na awans ma już dość iluzoryczne. Polka pojawiła się na boisku w 88 minucie.

Dzisiaj swój mecz zagra Paris SG (na wyjeździe z portugalską Bragą) z Katarzyną Kiedrzynek i Pauliną Dudek.