Festiwal bramek w Łęcznej. Olimpia postawiła się Mistrzowi

Od początku do końca niedzielny mecz w Łęcznej przyniósł sporo emocji. Olimpia pokazała pazurki, postawiła się Mistrzowi Polski. Choć bramki tutaj sypały się jak z rękawa.

Strzelanie rozpoczęło się już w 6. minucie, kiedy to wynik otworzyła Alicja Dyguś. Chwilę potem podwyższyła Ewelina Kamczyk. Kolejne bramki dla Górniczek były kwestią czasu … Tak się jednak się stało. Bo szybko do wykonania doprowadziły przyjezdne. Trafiły Marianna Litwiniec, a chwilę potem na 2:2 trafiła Roksana Ratajczyk.

Górnik zdecydowanie został podrażniony i szybko za sprawą goli Grabowskiej, Karczewskiej i drugiego Kamczyk, gospodynie jeszcze przed przerwą doprowadziły do wyniku 5:2.

Olimpia grała mimo to bardzo odważnie, nie postawiła ‘autobusu’ przed swoją bramką. Mecz się uspokoił, aż do 87. minuty. Wtedy to trzeciego gola w tym meczu zdobyła Ewelina Kamczyk. Piłkarki gości nie miały nic już do stracenia i za sprawą Patrycji Kalmus i Kornelii Grosickiej trafiły jeszcze dwa razy.

W doliczonym czasie gry za drugą żółtą kartkę ‘wyleciała’ z boiska jeszcze Patricia Hmirova.