Małopolska : Finał Pucharu na Stadionie Prądniczanki
III liga III liga IV liga Polska

W środę, 4 września, odbyły się mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Małopolski.

Wyniki półfinałów (4 września 2019 r.):
Tarnovia II – Podgórze Kraków 1-2 (0-0)
1-0 Iwona Klimkiewicz 56 (samob.)
1-1 Marlena Brzeszczyńska 66
1-2 Kinga Będkowska 81

Puszcza Niepołomice – Dąb Zabierzów Bocheński 3-1 (1-1)
0-1 Renata Mróz 17
1-1 Zuzanna Mąder 29
2-1 Magda Miklas 57
3-1 Natalia Przeniosło 69
Czerwona kartka – Joanna Hajdaś (Dąb) 77 (po drugiej żółtej)

W finale, 18 września br. (środa) o godz. 17:30, Podgórze zagra z Puszczą. Mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni pięknego obiektu Prądniczanki Kraków.

* * *

* W Pucharze Polski w przypadku wyniku remisowego – zgodnie z Regulaminem – obowiązuje dogrywka 2×15 minut i ewentualnie rzuty karne.

* Mecz finałowy organizuje Małopolski Związek Piłki Nożnej na boisku neutralnym. Drużyny uprawnione są do wymiany 5 zawodniczek.

* PZPN przyznaje nagrody finansowe za udział w rozgrywkach o Puchar Polski kobiet. Zdobywca PP na szczeblu Małopolskiego ZPN otrzyma 5000 PLN netto.

* Jedyną zawodniczką, która po dwóch żółtych kartkach nie może zagrać w meczu finałowym jest Zuzanna Mąder z Puszczy (kara 1 meczu).