#EkstraTypy : Wraca Ekstraliga. Typy przed piątą kolejką

Po przerwie reprezentacyjnej wraca Ekstraliga. W sobotę zostaną rozegrane cztery spotkania, a w niedzielę dwa. Hitowo zapowiadają się dwa sobotnie boje. Jagiellonki podejmą na Stadionie Prądniczanki w Krakowie Medyka Konin, a AZS PWSZ Wałbrzych zmierzy się z katowicką GieKSą.


07.09.2019 (sobota)

12:00  AZS UJ Kraków vs Medyk Konin

Przed sezonem nikt nie spodziewałby się, że starcie UJ-otu i Medyka w piątej kolejce będzie meczem na szczycie tabeli. Oba zespoły jak dotąd nie doznały jeszcze porażki. Z całą pewnością któraś z nich w sobotę straci pierwsze punkty w sezonie. Faworytem oczywiście są Medyczki. My spodziewamy się tutaj bardzo zaciętego spotkania i … remisu. Jagiellonki są na fali i stać je na niespodziankę. Szczególnie bardzo dobrze podziałać może na nie transmisja z meczu przez związkowe media.

NASZ TYP : X
sędzia : Monika Mularczyk
asystentki : Katarzyna Chrzanowska, Maria Łukasiewicz
sędzia techniczna : Sylwia Biernat


12:00  AZS Wrocław vs TME GROT SMS Łódź

Starcie najlepszych młodzieży w kraju. SMS jednak ma silniejszy i bardziej doświadczony zespół i odniesie gładkie zwycięstwo.

NASZ TYP : 2
sędzia : Magdalena Syta
asystentki : Martyna Lipka, Katarzyna Rumian


12:00  KKP Rem Marco Bydgoszcz vs Czarni Sosnowiec

Czy przerwa na kadrę dobrze podziałała na zespół beniaminka ? Tego dowiemy się już dziś po południu. Jednak nie przewidujemy tutaj wielkiego zrywu i niespodzianki. Czarne gładko wygrają.

NASZ TYP : 2
sędzia : Angelika Gębka
asystentki : Karolina Konsek, Sabina Czarnecka


13:00  AZS PWSZ Wałbrzych vs GKS GieKSa Katowice

Drugi hit kolejki. Arcyciekawe spotkanie. Wałbrzych zmierzy się z GieKSą. Szykuje się nam masa starć w środku pola i bardzo ciekawych zagrań. Nie powinno zabraknąć goli. Przewidujemy tutaj bramkowy remis.

NASZ TYP : X
sędzia : Emilia Szymula
asystentki : Olga Pietrzykowska, Alicja Pawlak

 

08.09.2019 (niedziela)

16:00  GKS Górnik Łęczna vs Olimpia Szczecin

Górnik wraca do formy. W niedzielę w starciu z Olimpią powinny być fajerwerki. Ekipa ze Szczecina ostatnio potrafiła sprawić niespodziankę i urywać Mistrzowi Polski punkty. Teraz tak nie będzie i gospodynie gładko wygrają.

NASZ TYP : 1
sędzia : Agnieszka Płaskocińska
asystentki : Maria Łukasiewicz, Katarzyna Kupidura


17:00  Rolnik Głogówek vs TS Mitech  Żywiec

Beniaminek z Głogówka podejmie cudem uratowany przed spadkiem Mitech. Tutaj najwięcej atutów leży po stronie drużyny z Żywca. Jednak nie zawsze można traktować piłkę racjonalnie. Przewidujemy, że ambicja Rolniczek i determinacja przyniesie tutaj remis.

NASZ TYP : X
sędzia : Sylwia Biernat
asystentki : Katarzyna Rumian, Aleksandra Hynek

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.