Eliminacje EURO 2021. Wyniki (28.08 – 31.08)

Niemki dwucyfrowo z Czarnogórą, okazałe zwycięstwa Holandii, Danii, Szkocji, Norwegii, Walii, Czech oraz Bośni. Kim Little na piątkę, Alex Popp i Caro Hansen z hattrickiem. Niespodzianka w meczu Kosowa z Turcją. Blisko sensacji w pojedynku Izraela z Włochami. Działo się na półmetku spotkań pierwszej kolejki eliminacji EURO 2021. Przypominamy, iż Biało-Czerwone włączą się do gry we wtorek, wyjazdowym spotkaniem z Czechami. 

GRUPA A:

Estonia 0 – 7 Holanddia
Miedema 27, 69, Roord 31, Spitse 40, 51, Bloodworth 81, E.Jansen 85

Kosowo 2 – 0 Turcja
Uka 33, Syla 39

Słowenia 0 – 1 Rosja
Chernomyrdina 25

Słowenia – Kosowo

Rosja – Estonia

Holandia – Turcja

 MG+G-G+/-PKT
NIDERLANDY6283+2518
ROSJA4102+89
SŁOWENIA61710+79
KOSOWO5414-106
ESTONIA4113-121
TURCJA5119-181

GRUPA B:

Izrael 2 – 3 Włochy
Goor 32, Awad 90+1 – Girelli 45+2, Bartoli 64, Giacinti 71

Dania 8 – 0 Malta
S.Troelsgaard 5, 45+2, Harder 19, Sevecke 28, Larsen 58, 90+2, Gejl 75, N.Sørensen 86

Bośnia Hercegowina 7 – 1 Gruzja
Spasojevic 5, Hasanbegovic 10, Nikolic 13, 51(k), Hadzic 23, Aleksic 43(k), Krajsumovic 80 – Cheminava 90

Gruzja –  Włochy

Bośnia Hercegowina – Malta

Izrael – Dania

 MG+G-G+/-PKT
WŁOCHY6192+1718
DANIA5290+2915
BOŚNIA I HERCEGOWINA5126+69
IZRAEL4410-61
MALTA5118-171
GRUZJA5130-290

GRUPA C:

Wyspy Owcze 0 – 6 Walia
Harding 4, 58(k), 79, Jones 6, Arge 67(sam.), Roberts 90+3
K.Green pudłuje karnego dla Walii 31

Irlandia Północna 0 – 6 Norwegia
Reiten 5, C.Hansen 16, 63, 72, Eikeland 82, 90

Białoruś — Wyspy Owcze

Walia – Irlandia Północna

 MG+G-G+/-PKT
NORWEGIA4321+3112
WALIA492+78
BIAŁORUŚ378-13
IRLANDIA PŁN.4214-122
WYSPY OWCZE3025-250

GRUPA D:

Mołdawia 0 – 7 Czechy
Svitkova 28(k), 38, Bertholdova 41, Martinkova 49, Cahynova 53, Staskova 73, Vonkova 85

Czechy – Polska

 MG+G-G+/-PKT
POLSKA3100+107
HISZPANIA391+87
CZECHY3125+76
MOŁDAWIA3313-103
AZERBEJDŻAN4116-150

GRUPA E:

Szkocja 8 – 0 Cypr
Emslie 11, Little 20, 40, 61, 83, 88, J.Ross 52, Weir 90+1

Albania – Finlandia

 MG+G-G+/-PKT
FINLANDIA4162+1410
SZKOCJA2130+136
PORTUGALIA221+14
ALBANIA5317-143
CYPR3014-140

GRUPA F:

Islandia 4 – 1 Węgry
Jensen 10, 90+2, Eiriksdottir 59, Brynjarsdottir 65 – Csiszar 42

Islandia – Słowacja

Łotwa – Szwecja

 MG+G-G+/-PKT
SZWECJA3161+159
ISLANDIA3111+109
WĘGRY459-44
SŁOWACJA429-74
ŁOTWA4216-140

GRUPA G:

Kazachstan – Serbia

Austria – Północna Macedonia

 MG+G-G+/-PKT
AUSTRIA4160+1612
SERBIA5178+99
FRANCJA290+96
PŁN. MACEDONIA5521-163
KAZACHSTAN4119-180

GRUPA H:

Litwa 1 – 2 Chorwacja
Gaileviciute 86 – Dujmenovic 37, Sundov 48

Szwajcaria – Litwa

Belgia – Chorwacja

 MG+G-G+/-PKT
BELGIA4172+1512
SZWAJCARIA4150+1512
RUMUNIA337-43
CHORWACJA4413-93
LITWA5118-170

GRUPA I:

Niemcy 10 – 0 Czarnogóra
Huth 3, Popp 8, 24, 38, Bühl 34, 59, Doorsoun 52, Knaak 54, Schüller 84, Dallmann 88

Ukraina – Niemcy

Irlandia – Czarnogóra

 MG+G-G+/-PKT
IRLANDIA5103+713
NIEMCY4310+3112
GRECJA457-24
UKRAINA3219-170
CZARNOGÓRA4019-190

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.