Komplet zwycięstw Polek w DE. Wymarzony debiut Mesjasz!
Frauen Bundesliga Ligi Polska

To był bardzo udany weekend polskich piłkarek w Niemczech. Wszystkie ich drużyny wygrały, a trzy wpisały się na listę strzelców!

Ewa Pajor zaczęła drogę ku obronie tytułu najlepszej snajperki Bundesligi. Jej VFL Wolfsburg wygrał dzisiaj w Duisburgu 6-1, a Polka zdobyła dwie bramki.

SC Sand z Agnieszką Winczo i Patrycją Balcerzak rozgromił faworyzowane SGS Essen 3-0. Polki zagrały cały mecz.

Pierwszy mecz w Bundeslidze zagrała Małgorzata Mesjasz w barwach Turbine Potsdam. Zaliczyła pełne 90 minut i dołożyła jedną z bramek. Debiut marzenie!

Na zapleczu Bundesligi swoje pierwsze zwycięstwo odniosło wreszcie 1.FC Saarbrücken (3-0 z Cloppenburgiem), a Julia Matuschewski grała 90 minut i zdobyła bramkę. Za długo trwała jej niemoc strzelecka.

Rezerwy Wolfsburga pokonały na wyjeździe Gütersloh 2-0, a Agata Tarczyńska zagrała cały mecz.