SMS pokonał Rolnika

Z meczu na mecz beniaminek z Głogówka sprawia coraz lepsze wrażenie. Dziś sprawił duże problemu łódzkiemu SMS-owi, lecz ostatecznie przegrał 1:6.

Pokaz ambicji i determinacji dał już gospodyniom prowadzenie. Już w 12. minucie jedenastkę na gola zamieniła kapitan Ilona Kujawska. Rolniczkom dodało to skrzydeł, dzielnie broniły i miały swoje okazje. Niestety wyszło doświadczenie SMS-u i jeszcze przed przerwą podopieczne Marka Chojnackiego objęły prowadzenie po golach Achcińskiej i Gąsieniec.

Po zmianie stron strzelał już tylko SMS. Z karnych trafiły Olga Zubczyk i Adrianna Achcińska, a już z gry Gabriela Grzybowska i Dominika Gąsieniec.

Za tydzień SMS podejmie u siebie KKP Rem Marco Bydgoszcz, a Rolnik pojedzie do Sosnowca na mecz z Czarnymi Sosnowiec.