Niespodzianka w Łodzi. Hit dla Wałbrzycha

Hit kolejki po raz kolejny nie zawiódł, a wręcz przyniósł delikatną niespodziankę. Ekipa gości z Wałbrzycha pokonała w Łodzi ekipę SMS-u 2:0.

Całe spotkanie mogło się podobać. Zobaczyliśmy sytuacje bramkowe po obu stronach i bardzo dużo boiskowej walki. PWSZ dwa razy jeszcze w pierwszej połowie ‘ostemplował’ słupek bramki strzeżonej przez Szperkowską. Gole padły jednak dopiero w drugiej połowie.

W 64. minucie w świetny sposób dośrodkowała Ewa Cieśla, a Alicja Materek zdobyła głową bramkę i otworzyła wynik spotkania. Dwadzieścia minut później wynik ustaliła świetnym strzałem z dystansu, nie kto inny jak Ewa Cieśla.

Za tydzień SMS zagra z Rolnikiem w Głogówku, a Akademiczki podejmą w Wałbrzychu Czarnych Sosnowiec.