Rewolucja ! Ekstraliga co kolejkę dla każdego

Tak być powinno od dawna. Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, iż przeprowadzi transmisję jednego spotkania w każdej w kolejce Ekstraligi od nowego sezonu 2019/20.

Decyzja ta to konsekwencja reform niosących dofinansowanie piłkarstwa kobiecego kwotą 30 milionów złotych. Kolejny kamyczek do rozwoju został dorzucony.

Każde spotkanie będzie pokazywane na kanale YouTube ‚Łączy Nas Piłka’ oraz na Facebooku ‚Łączy Nas Piłka kobieca’. Pierwsza relacja zostanie przeprowadzona z meczu pierwszej kolejki pomiędzy GKS-em Katowice, a Czarnymi Sosnowiec.

Nasz portal natomiast w nadchodzącym sezonie będzie transmitował każde domowe spotkanie Olimpii Szczecin w Ekstralidze na Facebooku ‚Tylko Kobiecy Futbol’.

Pokaż znajomym:
error

One Reply to “Rewolucja ! Ekstraliga co kolejkę dla każdego”

  1. bardzo dobrze Wiadomości ale dlaczego będzie jeden mecz spotkania oraz dlaczego mecze w net a TVP sport nie ma bo ile osób ogląda mecze w net i jak osób ok jest kanał łączy nas piłka a ile ogląda osób kanał łączy nas piłka bo pika nożna kobiet w Polsce jeszcze nie taki marki lepiej było dwa w TVP Sport i jeden mecz na łączy nas pika ale mecze na łączy na piłka będzie pieniądz dla pilka nozna kobiet i liga Polska kobiet czy nie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.