#1liga : Terminarz rundy jesiennej grupy południowej

 Kolejka 1 – 17/18 sierpnia
Rysy Bukowina Tatrzańska Gol Częstochowa
Sparta Daleszyce Wanda Kraków
ROW Rybnik Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski Tarnovia Tarnów
Resovia Mitech Żywiec
Sportowa Czwórka Radom Respekt Myślenice
 Kolejka 2 – 24/25 sierpnia
Gol Częstochowa Respekt Myślenice
Mitech Żywiec Sportowa Czwórka Radom
Tarnovia Tarnów Resovia
Rekord Bielsko-Biała SWD Wodzisław Śląski
Wanda Kraków ROW Rybnik
Rysy Bukowina Tatrzańska Sparta Daleszyce
 

Kolejka 3 – 7/8 września

Sparta Daleszyce Gol Częstochowa
ROW Rybnik Rysy Bukowina Tatrzańska
SWD Wodzisław Śląski Wanda Kraków
Resovia Rekord Bielsko-Biała
Sportowa Czwórka Radom Tarnovia Tarnów
Respekt Myślenice Mitech Żywiec
 

Kolejka 4 – 14/15 września

Gol Częstochowa Mitech Żywiec
Tarnovia Tarnów Respekt Myślenice
Rekord Bielsko-Biała Sportowa Czwórka Radom
Wanda Kraków Resovia
Rysy Bukowina Tatrzańska SWD Wodzisław Śląski
Sparta Daleszyce ROW Rybnik
 

Kolejka 5 – 21/22 września

ROW Rybnik Gol Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski Sparta Daleszyce
Resovia Rysy Bukowina Tatrzańska
Sportowa Czwórka Radom Wanda Kraków
Respekt Myślenice Rekord Bielsko-Biała
Mitech Żywiec Tarnovia Tarnów
 

Kolejka 6 – 25 września

Gol Częstochowa Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko-Biała Mitech Żywiec
Wanda Kraków Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska Sportowa Czwórka Radom
Sparta Daleszyce Resovia
ROW Rybnik SWD Wodzisław Śląski
 

Kolejka 7 – 12/13 października

SWD Wodzisław Śląski Gol Częstochowa
Resovia ROW Rybnik
Sportowa Czwórka Radom Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice Rysy Bukowina Tatrzańska
Mitech Żywiec Wanda Kraków
Tarnovia Tarnów Rekord Bielsko-Biała
 

Kolejka 8 – 19/20 października

Gol Częstochowa Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków Tarnovia Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska Mitech Żywiec
Sparta Daleszyce Respekt Myślenice
ROW Rybnik Sportowa Czwórka Radom
SWD Wodzisław Śląski Resovia
 

Kolejka 9 – 23 października

Resovia Gol Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom SWD Wodzisław Śląski
Respekt Myślenice ROW Rybnik
Mitech Żywiec Sparta Daleszyce
Tarnovia Tarnów Rysy Bukowina Tatrzańska
Rekord Bielsko-Biała Wanda Kraków
 

Kolejka 10 – 26/27 października

Gol Częstochowa Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska Rekord Bielsko-Biała
Sparta Daleszyce Tarnovia Tarnów
ROW Rybnik Mitech Żywiec
SWD Wodzisław Śląski Respekt Myślenice
Resovia Sportowa Czwórka Radom
 

Kolejka 11 – 16/17 listopada

Sportowa Czwórka Radom Gol Częstochowa
Respekt Myślenice Resovia
Mitech Żywiec SWD Wodzisław Śląski
Tarnovia Tarnów ROW Rybnik
Rekord Bielsko-Biała Sparta Daleszyce
Wanda Kraków Rysy Bukowina Tatrzańska
Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.