UAM zaprasza na studia

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (KU AZS UAM Poznań) serdecznie zaprasza wszystkie chętne dziewczyny do kontynuowania nauki oraz przygody z piłką nożną, futsalem i beach soccerem na Uczelni.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jedna z najlepszych i największych Uczelni w Polsce, a Poznań to wspaniałe miasto do życia. W swojej ofercie ma wiele bardzo ciekawych kierunków na 15 wydziałach. Już od paru lat na UAM  funkcjonują kierunki bardzo blisko związane ze sportem i rekreacją ruchową. Od 2003 roku na Uniwersytecie działa i bardzo prężnie się rozwija sekcja piłki nożnej kobiet, która na co dzień występuję w Ekstralidze Futsalu. Zespół AZS UAM Poznań jest aktualnym Akademickim vice Mistrzem Polski w futsalu kobiet oraz 4 drużyną w Polsce (Ekstraliga) i 8 w Europie (nieoficjalna Liga Mistrzyń). UAM to również pięciokrotny uczestnik Akademickich Mistrzostw Europy w futsalu kobiet (2010 i 2016 – Zagrzeb, 2011 – Tampere , 2012 – Cordoba oraz 2015 – Poznań). Uniwersytet im. Adama Mickiewicza posiada wspaniałą bazę treningową, jedną z najlepszych w Polsce. Sekcja futsalu trenuje i rozgrywa mecze ligowe na przepięknej hali UAM, a do dyspozycji ma również basen, siłownię, salki do fitness, odnowę biologiczną i nowo powstałe pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej.

Ty również możesz kontynuować naukę na świetnej Uczelni i łączyć to z grą w piłkę nożną/futsalem/beach soccerem na najwyższym poziomie! Wystarczy tylko chcieć! Uczelnia stwarza świetna warunki do rozwoju sportowego jak i intelektualnego. UAM Poznań stawia na sport!!!

Więcej informacji na stronach internetowych:

www.amu.edu.pl

www.futsalistki-uam.pl

lub bezpośrednio z trenerem:

Wojciech Weiss – futsal@amu.edu.pl lub 603777442

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.