Startuje Puchar Polski w Beach Soccerze

Już w ten weekend na LOTOS Stadion Letni w Gdańsku zostanie rozegrany turnieju Pucharu Polski w beach soccerze. Szesnaście zespołów powalczy nie tylko o tytuł i nagrodę pieniężną. Najlepszych osiem zespołów awansuje do finałów Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane w sierpniu w Kołobrzegu. Mistrz i wicemistrz Polski będą reprezentować nasz kraj w Lidze Mistrzyń.


Grupa A Grupa B
1. UKS Sparta Daleszyce KS Zamłynie ZA Kombud S.A.
2. AZS Uniwersytet Gdański BPAP Marcus Gdynia
3. Wierzbowianka Wierzbno Kotan All Promote Ozorków
4. ISD-UJD Częstochowa KU AZS UAM Poznań
Grupa C Grupa D
1. Red Devils Ladies Chojnice Lady Grembach Łódź
2. KKS Zabrze KS Zamłynie ZA Kombud S.A. II
3. AP Tygryski Świętochłowice UKS Ząbkovia Ząbki
4. BS Pogoń SAN ProFart Lejdis KS Pogoń Tczew

 

Harmonogram turnieju:

Piątek 5 lipca 2019
1 09:00 Grupa A UKS Sparta Daleszyce AZS Uniwersytet Gdański Boisko 1
2 09:00 Grupa C Red Devils Ladies Chojnice KKS Zabrze Boisko 2
3 10:00 Grupa A Wierzbowianka Wierzbno ISD-UJD Częstochowa Boisko 1
4 10:00 Grupa C AP Tygryski Świętochłowice BS Pogoń SAN ProFart Lejdis Boisko 2
5 11:00 Grupa B KS Zamłynie ZA Kombud S.A. BPAP Marcus Gdynia Boisko 1
6 11:00 Grupa D Lady Grembach Łódź KS Zamłynie ZA Kombud S.A. II Boisko 2
7 12:00 Grupa B Kotan All Promote Ozorków KU AZS UAM Poznań Boisko 1
8 12:00 Grupa D UKS Ząbkovia Ząbki KS Pogoń Tczew Boisko 2
Przerwa
9 15:00 Grupa C Red Devils Ladies Chojnice AP Tygryski Świętochłowice Boisko 1
10 15:00 Grupa A UKS Sparta Daleszyce Wierzbowianka Wierzbno Boisko 2
11 16:00 Grupa C KKS Zabrze BS Pogoń SAN ProFart Lejdis Boisko 1
12 16:00 Grupa A AZS Uniwersytet Gdański ISD-UJD Częstochowa Boisko 2
13 17:00 Grupa D Lady Grembach Łódź UKS Ząbkovia Ząbki Boisko 1
14 17:00 Grupa B KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Kotan All Promote Ozorków Boisko 2
15 18:00 Grupa D KS Zamłynie ZA Kombud S.A. II KS Pogoń Tczew Boisko 1
16 18:00 Grupa B BPAP Marcus Gdynia KU AZS UAM Poznań Boisko 2
Sobota 6 lipca 2019
17 09:00 Grupa A ISD-UJD Częstochowa UKS Sparta Daleszyce Boisko 1
18 09:00 Grupa A AZS Uniwersytet Gdański Wierzbowianka Wierzbno Boisko 2
19 10:00 Grupa C BS Pogoń SAN ProFart Lejdis Red Devils Ladies Chojnice Boisko 1
20 10:00 Grupa C KKS Zabrze AP Tygryski Świętochłowice Boisko 2
21 11:00 Grupa B KU AZS UAM Poznań KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Boisko 1
22 11:00 Grupa B BPAP Marcus Gdynia Kotan All Promote Ozorków Boisko 2
23 12:00 Grupa D KS Pogoń Tczew Lady Grembach Łódź Boisko 1
24 12:00 Grupa D KS Zamłynie ZA Kombud S.A. II UKS Ząbkovia Ząbki Boisko 2
Przerwa
25 15:00 Ćwierćfinał 1 I miejsce gr. A II miejsce gr. C Boisko 1
26 15:00 Miejsca 9-12 III miejsce gr. A III miejsce gr. C Boisko 2
27 16:00 Ćwierćfinał 2 I miejsce gr. C II miejsce gr. A Boisko 1
28 16:00 Miejsca 13-16 IV miejsce gr. C IV miejsce gr. A Boisko 2
29 17:00 Ćwierćfinał 3 I miejsce gr. B II miejsce gr. D Boisko 1
30 17:00 Miejsca 9-12 III miejsce gr. B III miejsce gr. D Boisko 2
31 18:00 Ćwierćfinał 4 I miejsce gr. D II miejsce gr. B Boisko 1
32 18:00 Miejsca 13-16 IV miejsce gr. D IV miejsce gr. B Boisko 2
Niedziela 7 lipca 2019
33 09:00 Miejsca 5-8 Przegrany Ćwierćfinału 1 Przegrany Ćwierćfinału 2 Boisko 1
34 09:00 o 15. miejsce Przegrany meczu nr 28 Przegrany meczu nr 32 Boisko 2
35 10:00 Miejsca 5-8 Przegrany Ćwierćfinału 3 Przegrany Ćwierćfinału 4 Boisko 1
36 10:00 o 13. miejsce Zwcięzca meczu nr 28 Zwycięzca meczu nr 32 Boisko 2
37 11:00 Półfinał 1 Zwycięzca Ćwierćfinału 1 Zwycięzca Ćwierćfinału 2 Boisko 1
38 11:00 o 11. miejsce Przegrany meczu nr 26 Przegrany meczu nr 30 Boisko 2
39 12:00 Półfinał 2 Zwycięzca Ćwierćfinału 3 Zwycięzca Ćwierćfinału 4 Boisko 1
40 12:00 o 9. miejsce Zwycięzca meczu nr 26 Zwycięzca meczu nr 30 Boisko 2
41 13:00 o 7. miejsce Przegrany meczu nr 33 Przegrany meczu nr 35 Boisko 2
42 13:00 o 5. miejsce Zwycięzca meczu nr 33 Zwycięzca meczu nr 35 Boisko 1
Przerwa
43 15:00 o 3. miejsce Przegrany Półfinału 1 Przegrany Półfinału 2 Boisko 1
44 16:00 Finał Zwycięzca Półfinału 1 Zwycięzca Półfinału 2 Boisko 1
Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.