Kto sięgnie po Puchar Polski !?

Dziś ostatni akcent sezonu ligowego w Polsce, czyli finał Pucharu Polski. Pierwszy raz od dawna nie zobaczymy w nim Mistrza Polski. O Puchar zmierzą się ze sobą srebrny medalista – Medyk Konin i brązowy – Czarni Sosnowiec.

Na Stadionie Miejskim w Łodzi szykuje się nam niezwykle zacięty spektakl. Medyk Konin, który był punkt od odzyskania Mistrzostwa Polski, teraz musi ratować sezon, by nie zostać największym jego przegranym. W drodze do finału podopieczne Romana Jaszczaka pokonały Górnika Łęczna. W Sosnowcu mają w końcu pakę na tyle silną, żeby po latach posuchy w końcu chcą zdobyć trofeum. Joanna Operskalska i Marta Cichosz zagrają swój ostatni mecz w karierze i .bardzo by chciały odnieść sukces. Kiedy jak nie dzisiaj ? Z pewnością w Koninie pamiętają ubiegły sezon jak swoimi golami karciła ich napastniczka Czarnych. Taka barmaka na wagę Pucharu byłaby dziś na wagę złota.

Czy jednak zmęczenie kadrową przerwą i bezsensowny termin finałowego spotkania odbije się na zespołach ? Zobaczymy! Mamy nadzieję na kawał dobrej piłki w wykonaniu obu zespołów.

Początek spotkania o godzinie 18:00. Poprowadzi je Magdalena Figura-Łyżwa, a asystować na liniach jej będą Karolina Skalska oraz Anna Wieczorek.

Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.


 

Taką ofertę na finał przygotował STS (LINK)

 

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.