Kto sięgnie po Puchar Polski !?

Dziś ostatni akcent sezonu ligowego w Polsce, czyli finał Pucharu Polski. Pierwszy raz od dawna nie zobaczymy w nim Mistrza Polski. O Puchar zmierzą się ze sobą srebrny medalista – Medyk Konin i brązowy – Czarni Sosnowiec.

Na Stadionie Miejskim w Łodzi szykuje się nam niezwykle zacięty spektakl. Medyk Konin, który był punkt od odzyskania Mistrzostwa Polski, teraz musi ratować sezon, by nie zostać największym jego przegranym. W drodze do finału podopieczne Romana Jaszczaka pokonały Górnika Łęczna. W Sosnowcu mają w końcu pakę na tyle silną, żeby po latach posuchy w końcu chcą zdobyć trofeum. Joanna Operskalska i Marta Cichosz zagrają swój ostatni mecz w karierze i .bardzo by chciały odnieść sukces. Kiedy jak nie dzisiaj ? Z pewnością w Koninie pamiętają ubiegły sezon jak swoimi golami karciła ich napastniczka Czarnych. Taka barmaka na wagę Pucharu byłaby dziś na wagę złota.

Czy jednak zmęczenie kadrową przerwą i bezsensowny termin finałowego spotkania odbije się na zespołach ? Zobaczymy! Mamy nadzieję na kawał dobrej piłki w wykonaniu obu zespołów.

Początek spotkania o godzinie 18:00. Poprowadzi je Magdalena Figura-Łyżwa, a asystować na liniach jej będą Karolina Skalska oraz Anna Wieczorek.

Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.


 

Taką ofertę na finał przygotował STS (LINK)

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.