Głupota Kompletna

Dziś na stronie Gazety Krakowskiej pojawił się artykuł – ‚MŚ kobiet 2019 w piłce nożnej. Zobacz najgorętsze zawodniczki mistrzostw świata we Francji [ZDJĘCIA]’.

Skrót GK oznaczający Gazetę Krakowską w tym przypadku mógłby także oznaczać Głupota Kompletna. Rozumiemy klikalność, redakcyjne heat-mapy i ogólne przegrzanie z powodu upałów, ale to chyba jednak przesada. Redaktor (?) Re-Da wykonał nadludzką pracę przeglądając Instagram, aby swój tekst o Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Kobiet ubarwić fotkami. Żeby być dokładnym zacytujemy cały (!) tekst o największym wydarzeniu kobiecego futbolu ostatnich czterech lat: „MŚ kobiet 2019 trwają we Francji, do rywalizacji przystąpiły 24 drużyny. Finał zaplanowano na 7 lipca. Zobacz w galerii najpiękniejsze i najgorętsze piłkarki, które można podziwiać w tych zawodach.”

Sytuacja Ady Hegerberg z uroczystości wręczenia Złotej Piłki nikogo w GK niczego nie nauczyła. Zresztą, Re-Da o niej przecież nie słyszał. Znając życie, pewnie w tym czasie przeglądał Instagram. A swoją drogą ciekawe, co przeglądał podczas męskiego mundialu i jakie sexy zestawienie przygotował wówczas GK-klikaczom.

Maciej Kowalski

– screen artykułu ze strony https://gazetakrakowska.pl/

 

LINK DO ARTYKUŁU

Pokaż znajomym:
error

One Reply to “Głupota Kompletna”

 1. Szanowna redaktorze, czy przypadkiem wrzuta tego artykułu nie jest przykryciem artykułu o tym że ….klub w centralnej Polsce…..? Coś mi się wydaje, że to ….źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz….
  Redaktorze, skoro w jakieś redakcji lubią ładne kobiety, to jeszcze nie znaczy że z nimi coś nie tak 🙂
  Warto się skupić na faktycznych problemach piłki nożnej kobiet w Polsce.
  Jest ich cała masa. Np. ile drużyn z obecnego sezonu przystąpi do rozgrywek w nowym 2019/20?
  Powiem panu redaktorowi, że minimum dwa kluby z tegorocznych rozgrywek nie przystąpią do rozgrywek w nowym sezonie!
  Większa tragedia będzie miała miejsce od sezonu 2020/21 ! Dlaczego ? Ano, ta zapowiadana reforma już spowodowała iż wiele klubów kobiecej piłki całkowicie padnie albo co najwyżej zagra w III ligach 😛

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.