Wielcy goście na trybunach w Sosnowcu. Szykują się transferowe hity ?!

W sobotnie popołudnie Czarni w derbach województwa śląskiego pokonały GieKSę Katowice pewnie 4:0. Na trybunach w Sosnowcu zebrała się spora liczba kibiców.

Wytrawne oko kibica dostrzegło wielu ciekawych gości. Pierwszym była nowa selekcjoner reprezentacji Polski U19 Nina Patalon, która obserwowała potencjalne kadrowiczki. To oczywiście nie nowość, bo poprzedni selekcjoner Marcin Kasprowicz gościł w Sosnowcu często. Jak się dziś okazało pani Patalon wypatrzyła ich w tym spotkaniu, aż sześć kadrowiczek.

U19 : Powołania na konsultację szkoleniową w Pruszkowie

W oczy nie rzucili się już tak przedstawiciele hegemona, czyli VFL Wolfsburg. Skauci Mistrza Niemiec według naszych informacji obserwowali zawodniczki gospodyń. Czy któraś ‚wpadła’ im do notesu … tego dowiemy się już w czerwcu lub na początku lipca.

Wielu kibiców jednak dostrzegło i rozpoznało gwiazdę reprezentacji Polski – Katarzynę Daleszczyk. Tym razem piłkarka na trybunach w Sosnowcu zjawiła się incognito. Jednak śmiało coraz bardziej ‚wróbelki ćwierkają’ iż była to nie przypadkowa wizyta. Według naszych informacji bardzo możliwy jest powrót pomocniczki do Polski. Czy zakotwiczy w Sosnowcu ? Czas pokaże…

 

 


25. kolejka Ekstraligi
25.05.2019 godz. 14:00, Sosnowiec, Al. Mireckiego
CZARNI SOSNOWIEC vs GKS KATOWICE 4:0 (2:0)
Bramki: Martyna Wiankowska (25′, 66′), Patricia Hmirova (33′), Dżesika Jaszek (83′)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.