Ekstraliga : Klasyfikacja strzelczyń po 23. kolejce

Pomimo dwudziestu goli, jakie padły w 23. kolejce na czele klasyfikacji strzelczyń nie zmieniło się wiele. Wciąż goni Ewelinę Kamczyk Natalia Chudzik z Medyka.

Po powrocie trenera Mazurkiewicz, jeśli zdrowie pozwoli gwiazda Mistrza Polski, powinna się obudzić z letargu i odjechać reszcie stawki. Taką nadzieje mają z pewnością też włodarze Górnika powracając do twórcy ich największych sukcesów.

 


33. gole – Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna),
25. goli – Natalia Chudzik (Medyk Konin),
21. goli – Patrícia Hmírová, Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec),
17. goli – Dominika Kopińska (Medyk Konin),
16. goli – Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska),
14. goli – Gabriela Grzywińska, Emilia Zdunek (Górnik Łęczna),
13. goli – Dominika Grabowska, Sylwia Matysik (Górnik Łęczna),
12. goli – Klaudia Fabová, Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych),
11. goli – Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec), Nikol Kaletka (Medyk Konin),
10. goli – Ewa Cieśla (AZS PSW Biała Podlaska), Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków), Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec),
9. goli – Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź), Anna Gawrońska (Medyk Konin), Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska),
8. goli – Nikola Karczewska (UKS SMS Łódź), Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków), Agata Sobkowicz (GKS Katowice),
7. goli – Marta Cichosz (Czarni Sosnowiec), Kamila Czudecka (AZS Wrocław), Katarzyna Wnuk (Mitech Żywiec), Joanna Wróblewska (GKS Katowice),
6. goli – Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalija Hryb (Olimpia Szczecin), Krystyna Sikora (Górnik Łęczna), Anna Zając (AZS PWSZ Wałbrzych 4, Medyk Konin 2),
5. goli – Kinga Kozak (GKS Katowice), Aleksandra Nieciąg (AZS UJ Kraków), Anna Zapała (AZS UJ Kraków), Olha Zubczyk (UKS SMS Łódź),
4. gole – Julia Brzozowska (Olimpia Szczecin), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Maja Osińska (UKS SMS Łódź), Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), Olga Sirant (Olimpia Szczecin), Agata Wołos (AZS PSW Biała Podlaska),
3. gole – Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin), Kornelia Grosicka (Olimpia Szczecin), Maja Jurczenko (AZS Wrocław), Patrycja Matla (Czarni Sosnowiec), Klaudia Płoska (AZS PSW Biała Podlaska), Katarzyna Rozmus (AZS PWSZ Wałbrzych), Zuzanna Sawicka (Polonia Poznań), Maja Stopka (Mitech Żywiec), Katarzyna Włodarczyk (AZS UJ Kraków), Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków), Martyna Zańko (AZS PWSZ Wałbrzych), Marcjanna Zawadzka (AZS PWSZ Wałbrzych),
2. gole – Adriana Achcińska (UKS SMS Łódź), Agnieszka Bryzek (AZS UJ Kraków), Elżbieta Edel (AZS PSW Biała Podlaska), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Małgorzata Grec (Górnik Łęczna), Agata Guściora (Górnik Łęczna), Klaudia Jedlińska (UKS SMS Łódź), Katarzyna Konat (UKS SMS Łódź), Patrycja Kościelna (Polonia Poznań), Daria Kurzawa (UKS SMS Łódź), Karolina Majda (Medyk Konin), Patrycja Michalczyk (Olimpia Szczecin), Kinga Molenda (UKS SMS Łódź), Natalia Nosalik (GKS Katowice), Klaudia Nowacka (AZS Wrocław), Joanna Olszewska (GKS Katowice), Natalia Pakulska (Medyk Konin), Oliwia Rapacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Rżany (Mitech Żywiec), Anaida Shahbazyan (Olimpia Szczecin), Renata Warunek (Mitech Żywiec), Karolina Wieczorek (Czarni Sosnowiec), Aleksandra Witczak (Olimpia Szczecin), Natalia Wróbel (AZS UJ Kraków), Weronika Zawistowska (Górnik Łęczna),
1. gol – Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Małgorzata Bartosiewicz (AZS UJ Kraków), Paulina Bączek (Polonia Poznań), Patrycja Biegun (Mitech Żywiec), Martyna Boguszyńska (Polonia Poznań), Matilda Böhm (Olimpia Szczecin), Martyna Buś (AZS Wrocław), Justyna Chudzik (AZS Wrocław), Krystyna Cywińska (Polonia Poznań), Oksana Dranowskaja (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Dul (AZS UJ Kraków), Gabija Gedgaudaitė (Medyk Konin), Julita Głąb (AZS PWSZ Wałbrzych), Dominika Głowacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Marlena Hajduk (GKS Katowice), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Ana Jelencić (Górnik Łęczna), Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna), Patrycja Kalmus (Olimpia Szczecin), Julija Karpluk (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Koch (GKS Katowice), Julia Kowalczyk (AZS PWSZ Wałbrzych), Alona Kowtun (Mitech Żywiec), Klaudia Kubaszek (AZS UJ Kraków), Dorota Kwapisz (AZS Wrocław), Paulina Liczbińska (Polonia Poznań), Stanislava Líšková (Mitech Żywiec), Angelika Łąckiewicz (GKS Katowice), Angelina Łąckiewicz-Oślizło (GKS Katowice), Wiktoria Marszewska (Górnik Łęczna), Julia Maskiewicz (Medyk Konin), Magdalena Matyja (Mitech Żywiec), Julia Mordel (UKS SMS Łódź), Julia Mularczyk (AZS Wrocław), Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź), Karolina Ostrowska (AZS PWSZ Wałbrzych), Kasandra Parczewska (UKS SMS Łódź), Weronika Smaza (Mitech Żywiec), Nadia Stanović (UKS SMS Łódź), Natalia Stasikowska (AZS PSW Biała Podlaska), Aleksandra Sudyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Sutkowska (Polonia Poznań), Weronika Szmatuła (Polonia Poznań), Izabela Tracz (AZS UJ Kraków), Anita Turkiewicz (UKS SMS Łódź), Kinga Wilk (AZS UJ Kraków), Patrycja Wiśniewska (Mitech Żywiec), Dominika Woźniak (AZS UJ Kraków), Maria Zbyrad (UKS SMS Łódź), Petra Zdechovanová (Mitech Żywiec).

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error
%d bloggers like this: