Klasyfikacja strzelczyń po rundzie zasadniczej Ekstraligi

Koniec rundy zasadniczej, Ekstraliga wraca dopiero 11 maja. Jak wygląda klasyfikacja strzelczyń ?

Niezmiennie prowadzi z 33. golami Ewelina Kamczyk z Górnika Łęczna. Goni ją będąca w życiowej formie Natalii Chudzik z Medyka, na trzecim miejscu podium mamy zabójczy duet z Czarnych Sosnowiec – Patricia Hmirova i Dżesika Jaszek.

Dalej cztery (!) pomocniczki z Górnika Łęczna – Grzywińska, Matysik, Grabowska i Zdunek. Czołówki również trzyma się Dominika Gąsieniec z AZS PSW Biała Podlaska.

 


33. gole – Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna);
24. gole – Natalia Chudzik (Medyk Konin);
21. goli – Patrícia Hmírová, Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec);
17. goli – Dominika Kopińska (Medyk Konin);
14. goli – Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska), Gabriela Grzywińska, Emilia Zdunek (Górnik Łęczna);
13. goli – Dominika Grabowska, Sylwia Matysik (Górnik Łęczna);
12. goli – Klaudia Fabová (AZS PWSZ Wałbrzych);
11. goli – Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec), Nikol Kaletka (Medyk Konin), Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych);
10. goli – Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec),
9. goli – Ewa Cieśla, Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska), Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź), Anna Gawrońska (Medyk Konin);
8. goli – Nikola Karczewska (UKS SMS Łódź), Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków);
7. goli – Marta Cichosz (Czarni Sosnowiec), Kamila Czudecka (AZS Wrocław), Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków), Agata Sobkowicz, Joanna Wróblewska (GKS Katowice);
6. goli – Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalia Hryb (Olimpia Szczecin), Krystyna Sikora (Górnik Łęczna), Katarzyna Wnuk (Mitech Żywiec), Anna Zając (AZS PWSZ Wałbrzych 4, Medyk Konin 2);
5. goli – Kinga Kozak (GKS Katowice), Aleksandra Nieciąg (AZS UJ Kraków), Olha Zubczyk (UKS SMS Łódź);
4. gole – Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Maja Osińska (UKS SMS Łódź), Olga Sirant (Olimpia Szczecin), Agata Wołos (AZS PSW Biała Podlaska), Anna Zapała (AZS UJ Kraków);
3. gole – Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin), Julia Brzozowska (Olimpia Szczecin), Kornelia Grosicka (Olimpia Szczecin), Maja Jurczenko (AZS Wrocław), Patrycja Matla (Czarni Sosnowiec), Klaudia Płoska (AZS PSW Biała Podlaska), Martyna Zańko, Marcjanna Zawadzka, Anna Rędzia, Katarzyna Rozmus (AZS PWSZ Wałbrzych), Zuzanna Sawicka (Polonia Poznań), Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków);
2. gole – Adriana Achcińska (UKS SMS Łódź), Agnieszka Bryzek (AZS UJ Kraków), Elżbieta Edel (AZS PSW Biała Podlaska), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Małgorzata Grec, Agata Guściora (Górnik Łęczna), Klaudia Jedlińska, Katarzyna Konat, Daria Kurzawa (UKS SMS Łódź), Karolina Majda (Medyk Konin), Kinga Molenda (UKS SMS Łódź), Natalia Nosalik (GKS Katowice), Klaudia Nowacka (AZS Wrocław), Joanna Olszewska (GKS Katowice), Natalia Pakulska (Medyk Konin), Oliwia Rapacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Rżany (Mitech Żywiec), Anaida Shahbazyan (Olimpia Szczecin), Maja Stopka (Mitech Żywiec), Karolina Wieczorek (Czarni Sosnowiec), Aleksandra Witczak (Olimpia Szczecin), Katarzyna Włodarczyk, Natalia Wróbel (AZS UJ Kraków), Weronika Zawistowska (Górnik Łęczna);
1. gol – Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Małgorzata Bartosiewicz (AZS UJ Kraków), Paulina Bączek (Polonia Poznań), Patrycja Biegun (Mitech Żywiec), Matilda Böhm (Olimpia Szczecin), Martyna Buś (AZS Wrocław), Justyna Chudzik (AZS Wrocław), Krystyna Cywińska (Polonia Poznań), Oksana Dranoskaya (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Dul (AZS UJ Kraków), Gabija Gedgaudaitė (Medyk Konin), Julita Głąb, Dominika Głowacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Marlena Hajduk (GKS Katowice), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Ana Jelencić (Górnik Łęczna), Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna), Patrycja Kalmus (Olimpia Szczecin), Julija Karpluk (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Koch (GKS Katowice), Patrycja Kościelna (Polonia Poznań), Julia Kowalczyk (AZS PWSZ Wałbrzych), Alona Kovtun (Mitech Żywiec), Klaudia Kubaszek (AZS UJ Kraków), Dorota Kwapisz (AZS Wrocław), Paulina Liczbińska (Polonia Poznań), Stanislava Líšková (Mitech Żywiec), Angelika Łąckiewicz (GKS Katowice), Angelina Łąckiewicz-Oślizło (GKS Katowice), Wiktoria Marszewska (Górnik Łęczna), Julia Maskiewicz (Medyk Konin), Magdalena Matyja (Mitech Żywiec), Patrycja Michalczyk (Olimpia Szczecin), Julia Mordel (UKS SMS Łódź), Julia Mularczyk (AZS Wrocław), Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź), Karolina Ostrowska (AZS PWSZ Wałbrzych), Kasandra Parczewska (UKS SMS Łódź), Weronika Smaza (Mitech Żywiec), Nadia Stanović (UKS SMS Łódź), Natalia Stasikowska (AZS PSW Biała Podlaska), Aleksandra Sudyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Sutkowska, Weronika Szmatuła (Polonia Poznań), Anita Turkiewicz (UKS SMS Łódź), Renata Warunek (Mitech Żywiec), Kinga Wilk (AZS UJ Kraków), Patrycja Wiśniewska (Mitech Żywiec), Dominika Woźniak (AZS UJ Kraków), Maria Zbyrad (UKS SMS Łódź), Petra Zdechovanová (Mitech Żywiec);

 

 

za 90 minut.pl/własne

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.