Skromna zaliczka w Monachium (wideo)
Świat UEFA Women's Champions League

W drugim półfinale w Monachium góra była hiszpańska Barcelona. Po okazji Jovany Damjanovic Bayern długo się bronił. Hiszpańska ekipa zdominowała spotkanie. Próbowały Toni Dugannan, Vicky Losada i Kheira Hamraoui, lecz za każdym razem niecelnie. Bayern dotrwał do drugiej połowy bez straty gola.

Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała, lecz gra toczyła się głównie w środku pola. Wszystko rozstrzygnęło się w 63. minucie, kiedy to po podaniu Mariony Caldentey, Kheirta Hamraoui trafiła na 0:1. Jak się później okazało, był to jedyny gol w tym spotkaniu.

Rewanż za tydzień w niedzielę na Mini Estadi w Barcelonie.