II liga: Tur MOSiR Bielsk Podlaski vs Pelikan Łowicz 0:7
II liga Polska

Piłkarki Tura MOSiR Bielsk Podlaski nie były w stanie przeciwstawić się fizycznie i technicznie grającemu Pelikanowi Łowicz w meczu dziewiątej kolejki drugiej grupy łódzkiej. Wynik spotkania został otwarty już w 50 sekundzie meczu. W tym czasie prostopadłe podanie dotarło do najbardziej wysuniętej zawodniczce drużyny gości Karoliny Szulc. Zawodniczka Pelikana nie miała problemów z pokonaniem Joanny Kołoszko i szybko wyprowadziła swoje koleżanki na prowadzenie. Nie minęło cztery minuty spotkania, a goście prowadziły już różnicą dwóch bramek. Tym razem do siatki trafiła Myroslava Wypasniak. Szybko zrobiło się 2:0 i to podcięła skrzydła bielskim zawodniczkom. Drużyna Pelikana opanowała środek pola i nie pozwalała zawodniczkom Tura na stwarzanie bramkowych okazji do zmiany niekorzystnego wyniku. Jeszcze przed przerwą piłkarki Pelikana dołożyły dwie bramki, a wynik mógłby być jeszcze wyższy gdyby nie interwencje Joanny Kołoszko w 35 oraz 39 minucie meczu. Na listę strzelczyń w pierwszej połowie wpisały się jeszcze Karolina Szulc, która w 22 minucie wykorzystała dośrodkowanie z rzutu rożnego i z bliskiej odległości skierowała piłkę do bramki bielskiego zespołu. Tuż przed przerwą wynik na 4:0 dla Pelikana podwyższyła Natalia Czerbniak, która wykorzystała akcję koleżanek z drużyny po lewej stronie boiska. Od początku drugiej połowy piłkarki Tura próbowały zmusić do obrony przyjezdne piłkarki. Gospodynie dłużej utrzymywały się przy piłce i próbowały kreować bramkowe sytuacje grając na połowie przeciwnika. Takiej gry wystarczyło tylko na siedem minut. W 52 goście mogli prowadzić już różnicą pięciu bramek. Gola z pozycji spalonej zdobyła Myroslava Wypasniak. W drugiej połowie przyjezdne piłkarki strzeliły trzy gole. Pierwsze trafienie miało miejsce w 64 minucie, kiedy to błąd bramkarki Tura wykorzystała Myroslava Wypasniak strzelając piątą bramkę z bliskiej odległości. Szósty gol był udziałem tej samej zawodniczki. Bramkowa sytuacja miała miejsce w 80 minucie po strzale głową i dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wynik spotkania został ustalony na 2 minuty przed zakończeniem spotkania, a wynik ustaliła Karolina Szulc.