Strzelczynie po 20. kolejce Ekstraligi

Za nami 19. i 20. kolejka Ekstraligi. W dwunastu spotkaniach padło aż pięćdziesiąt goli, co daje średnią ponad cztery gole na jeden bój. Wciąż na czele znajduję się Ewelina Kamczyk, dalej goni ją Natalia Chudzik. Dalej w peletonie ściga ją dwójka napastniczek z Czarnych: Dżesika Jaszek i Patricia Hmirova.

 

33. gole – Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna),
21. goli – Natalia Chudzik (Medyk Konin),
17. goli – Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec),
16. goli – Patrícia Hmírová (Czarni Sosnowiec),
15. goli – Dominika Kopińska (Medyk Konin),
14. goli – Emilia Zdunek (Górnik Łęczna),
13. goli – Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna),
12. goli – Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska),
11. goli – Klaudia Fabová (AZS PWSZ Wałbrzych),
10. goli – Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec), Nikol Kaletka (Medyk Konin), Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych),
9. goli – Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź), Anna Gawrońska (Medyk Konin),
8. goli – Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec),
7. goli – Marta Cichosz (Czarni Sosnowiec), Ewa Cieśla (AZS PSW Biała Podlaska), Kamila Czudecka (AZS Wrocław), Nikola Karczewska (UKS SMS Łódź), Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków), Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków), Joanna Wróblewska (GKS Katowice),
6. goli – Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalija Hryb (Olimpia Szczecin), Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska), Krystyna Sikora (Górnik Łęczna), Anna Zając (AZS PWSZ Wałbrzych 4, Medyk Konin 2),
5. goli – Kinga Kozak (GKS Katowice), Agata Sobkowicz (GKS Katowice), Katarzyna Wnuk (Mitech Żywiec),
4. gole – Aleksandra Nieciąg (AZS UJ Kraków), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Maja Osińska (UKS SMS Łódź), Olga Sirant (Olimpia Szczecin), Anna Zapała (AZS UJ Kraków), Olha Zubczyk (UKS SMS Łódź),
3. gole – Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin), Julia Brzozowska (Olimpia Szczecin), Maja Jurczenko (AZS Wrocław), Klaudia Płoska (AZS PSW Biała Podlaska), Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), Katarzyna Rozmus (AZS PWSZ Wałbrzych), Zuzanna Sawicka (Polonia Poznań), Agata Wołos (AZS PSW Biała Podlaska), Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków), Martyna Zańko (AZS PWSZ Wałbrzych),
2. gole – Adriana Achcińska (UKS SMS Łódź), Agnieszka Bryzek (AZS UJ Kraków), Elżbieta Edel (AZS PSW Biała Podlaska), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Małgorzata Grec (Górnik Łęczna), Kornelia Grosicka (Olimpia Szczecin), Klaudia Jedlińska (UKS SMS Łódź), Katarzyna Konat (UKS SMS Łódź), Daria Kurzawa (UKS SMS Łódź), Karolina Majda (Medyk Konin), Patrycja Matla (Czarni Sosnowiec), Natalia Nosalik (GKS Katowice), Klaudia Nowacka (AZS Wrocław), Joanna Olszewska (GKS Katowice), Natalia Pakulska (Medyk Konin), Oliwia Rapacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Anaida Shahbazyan (Olimpia Szczecin), Maja Stopka (Mitech Żywiec), Aleksandra Witczak (Olimpia Szczecin), Katarzyna Włodarczyk (AZS UJ Kraków), Natalia Wróbel (AZS UJ Kraków), Marcjanna Zawadzka (AZS PWSZ Wałbrzych), Weronika Zawistowska (Górnik Łęczna),
1. gol – Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Paulina Bączek (Polonia Poznań), Patrycja Biegun (Mitech Żywiec), Matilda Böhm (Olimpia Szczecin), Martyna Buś (AZS Wrocław), Justyna Chudzik (AZS Wrocław), Krystyna Cywińska (Polonia Poznań), Oksana Dranowskaja (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Dul (AZS UJ Kraków), Gabija Gedgaudaitė (Medyk Konin), Julita Głąb (AZS PWSZ Wałbrzych), Dominika Głowacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Marlena Hajduk (GKS Katowice), Patrycja Hmirova (Czarni Sosnowiec), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Ana Jelencić (Górnik Łęczna), Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna), Julija Karpluk (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Koch (GKS Katowice), Medyk Konin (Medyk Konin), Patrycja Kościelna (Polonia Poznań), Julia Kowalczyk (AZS PWSZ Wałbrzych), Klaudia Kubaszek (AZS UJ Kraków), Paulina Liczbińska (Polonia Poznań), Stanislava Líšková (Mitech Żywiec), Angelika Łąckiewicz (GKS Katowice), Angelina Łąckiewicz-Oślizło (GKS Katowice), Wiktoria Marszewska (Górnik Łęczna), Julia Maskiewicz (Medyk Konin), Magdalena Matyja (Mitech Żywiec), Patrycja Michalczyk (Olimpia Szczecin), Kinga Molenda (UKS SMS Łódź), Julia Mordel (UKS SMS Łódź), Julia Mularczyk (AZS Wrocław), Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź), Karolina Ostrowska (AZS PWSZ Wałbrzych), Kasandra Parczewska (UKS SMS Łódź), Patrycja Rżany (Mitech Żywiec), Weronika Smaza (Mitech Żywiec), Nadia Stanović (UKS SMS Łódź), Aleksandra Sudyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Sutkowska (Polonia Poznań), Weronika Szmatuła (Polonia Poznań), Anita Turkiewicz (UKS SMS Łódź), Renata Warunek (Mitech Żywiec), Karolina Wieczorek (Czarni Sosnowiec), Kinga Wilk (AZS UJ Kraków), Patrycja Wiśniewska (Mitech Żywiec), Dominika Woźniak (AZS UJ Kraków), Petra Zdechovanová (Mitech Żywiec).

za własne/90minut.pl

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.