#Ekstraliga : Klasyfikacja strzelczyń po 17. kolejce

Za nami 17. kolejka Ekstraligi. W weekend na boiskach elity padły aż dwadzieścia cztery gole, co daje średnią cztery gole na spotkanie. Tylko w Białej Podlaskiej nie padła żadna bramka, a w pozostałych spotkaniach tylko Polonia Poznań i AZS Wrocław nie zdołały pokonać bramkarek przeciwniczek. Dublety zdobyły Ewelina Kamczyk, Joanna Wróblewska, Patrcia Hmirova i Dżesika Jaszek.

 


33. gole – Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna);
19. goli – Natalia Chudzik (Medyk Konin);
14. goli – Patrícia Hmírová (Czarni Sosnowiec), Dominika Kopińska (Medyk Konin);
13. goli – Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna), Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec);
12. goli – Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna);
11. goli – Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska);
10. goli – Nikol Kaletka (Medyk Konin);
9. goli – Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec), Anna Gawrońska (Medyk Konin), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna);
8. goli – Klaudia Fabová (AZS PWSZ Wałbrzych), Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych);
7. goli – Marta Cichosz (Czarni Sosnowiec), Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków);
6. goli – Kamila Czudecka (AZS Wrocław), Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych), Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec);

5. goli – Nikola Karczewska (UKS SMS Łódź), Kinga Kozak (GKS Katowice), Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków), Katarzyna Wnuk (Mitech Żywiec);

4. gole – Ewa Cieśla (AZS PSW Biała Podlaska), Natalia Hryb (Olimpia Szczecin), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Maja Osińska (UKS SMS Łódź), Olga Sirant (Olimpia Szczecin), Anna Zając (AZS PWSZ Wałbrzych 3, Medyk Konin 1);

3. gole – Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin), Maja Jurczenko (AZS Wrocław), Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska), Klaudia Płoska (AZS PSW Biała Podlaska), Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), Zuzanna Sawicka (Polonia Poznań), Krystyna Sikora (Górnik Łęczna), Agata Sobkowicz (GKS Katowice), Agata Wołos (AZS PSW Biała Podlaska), Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków), Joanna Wróblewska (GKS Katowice);

2. gole – Adriana Achcińska (UKS SMS Łódź), Elżbieta Edel (AZS PSW Biała Podlaska), Małgorzata Grec (Górnik Łęczna), Katarzyna Konat (UKS SMS Łódź), Karolina Majda (Medyk Konin), Patrycja Matla (Czarni Sosnowiec), Aleksandra Nieciąg (AZS UJ Kraków), Klaudia Nowacka (AZS Wrocław), Joanna Olszewska (GKS Katowice), Natalia Pakulska (Medyk Konin), Oliwia Rapacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Katarzyna Rozmus (AZS PWSZ Wałbrzych), Anaida Shahbazyan (Olimpia Szczecin), Maja Stopka (Mitech Żywiec), Katarzyna Włodarczyk (AZS UJ Kraków), Natalia Wróbel (AZS UJ Kraków), Kornelia Grosicka (Olimpia Szczecin), Aleksandra Witczak (Olimpia Szczecin), Martyna Zańko (AZS PWSZ Wałbrzych), Anna Zapała (AZS UJ Kraków), Marcjanna Zawadzka (AZS PWSZ Wałbrzych), Weronika Zawistowska (Górnik Łęczna), Olha Zubczyk (UKS SMS Łódź);

1. gol – Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Paulina Bączek (Polonia Poznań), Patrycja Biegun (Mitech Żywiec), Matilda Böhm (Olimpia Szczecin), Agnieszka Bryzek (AZS UJ Kraków), Julia Brzozowska (Olimpia Szczecin), Justyna Chudzik (AZS Wrocław), Krystyna Cywińska (Polonia Poznań), Oksana Dranowskaja (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Dul (AZS UJ Kraków), Gabija Gedgaudaitė (Medyk Konin), Dominika Głowacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Marlena Hajduk (GKS Katowice), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Klaudia Jedlińska (UKS SMS Łódź), Ana Jelencić (Górnik Łęczna), Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna), Julija Karpluk (AZS PSW Biała Podlaska), Karolina Koch (GKS Katowice), Medyk Konin (Medyk Konin), Julia Kowalczyk (AZS PWSZ Wałbrzych), Klaudia Kubaszek (AZS UJ Kraków), Daria Kurzawa (UKS SMS Łódź), Paulina Liczbińska (Polonia Poznań), Stanislava Líšková (Mitech Żywiec), Angelika Łąckiewicz (GKS Katowice), Angelina Łąckiewicz-Oślizło (GKS Katowice), Wiktoria Marszewska (Górnik Łęczna), Magdalena Matyja (Mitech Żywiec), Patrycja Michalczyk (Olimpia Szczecin), Julia Mordel (UKS SMS Łódź), Natalia Nosalik (GKS Katowice), Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź), Karolina Ostrowska (AZS PWSZ Wałbrzych), Kasandra Parczewska (UKS SMS Łódź), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Rżany (Mitech Żywiec), Weronika Smaza (Mitech Żywiec), Nadia Stanović (UKS SMS Łódź), Aleksandra Sudyk (Olimpia Szczecin), Patrycja Sutkowska (Polonia Poznań), Weronika Szmatuła (Polonia Poznań), Anita Turkiewicz (UKS SMS Łódź), Renata Warunek (Mitech Żywiec), Karolina Wieczorek (Czarni Sosnowiec), Dominika Woźniak (AZS UJ Kraków), Petra Zdechovanová (Mitech Żywiec);

 

źródło : własne i 90.minut.pl

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error
%d bloggers like this: