Zadebiutowała w Ekstralidze, debiutuje i u nas! Małgorzata Grala (Sztorm) tuż po meczu z Mitechem (0:1)
Ekstraliga Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Małgorzata Grala (Sztorm Gdańsk):
Od początku meczu miałysmy swoje sytuacje, żeby zdobyć bramke jednak brakowało nam szczęścia i zdecydowanie lepszych wykończeń. Głupio stracona bramka, miałysmy pozniej jeszcze szanse strzelić, ale no… coż tak bywa. W drugiej połowie również miałyśmy kilka sytuacji, aby zdobyć bramkę, ale jednak czegoś nam brakowało. Miejmy nadzieje, że wyciągniemy konsekwencje z naszej  dotychczasowej gry i w następnych spotkaniach w końcu zaczniemy wykorzystywać nasze sytuacje bramkowe’

Gosia zagrała dziś 30 minut w meczu z Mitechem Żywiec (0:1). Był to jej debiut w Ekstralidze. Wspaniały prezent na 16 urodziny (11.10), które obchodziła w ubiegłą niedzielę.