Ekstraligowa Olimpia Szczecin obroniła XIV edycję Pajo Cup. Na kolejnych miejscach LUKS Ziemia Lubińska, Sztorm Gdańsk, Victoria Sianów, Olimpia II, Reprezentacja Polski Niesłyszących, KKP Bydgoszcz, Stilon Gorzów i Fala Międzyzdroje.

 

 

sobota 09.02.2019 r.

1 11.00 Olimpia II – Reprezentacja Polski 2:2
2 11.20 Fala Międzyzdroje – Stilon Gorzów 1:6
3 11.40 LUKS Ziemia Lubińska – Victoria SP2 Sianów 7:1
4 12.05 Reprezentacja Polski – Stilon Gorzów 1:0
5 12.25 Olimpia II – Fala Międzyzdroje 9:1
6 12.45 Reprezentacja Polski – Sztorm Gdynia 2:0
7 13.05 Olimpia I – LUKS Ziemia Lubińska 5:0
8 13.30 KKP Bydgoszcz – Victoria SP2 Sianów 1:4
9 13.55 Olimpia II – Stilon Gorzów 2:0
14.00 PRZERWA OBIADOWA
10 14.50 Fala Międzyzdroje – Sztorm Gdynia 0:3
11 15.10 Olimpia I – Victoria SP2 Sianów 6:2
12 15.35 KKP Bydgoszcz – LUKS Ziemia Lubińska 0:7
13 16:00 Reprezentacja Polski – Fala Międzyzdroje 6:1
14 16.20 Stilon Gorzów – Sztorm Gdynia 1:1
15 16.40 Olimpia I– KKP Bydgoszcz 6:0
16 17:05 Olimpia II – Sztorm Gdynia 6:0

Tabela po pierwszym dniu

Grupa A
1. Olimpia II Szczecin 10 pkt 19:3
2. Reprezentacja Polski Niesłyszących 10 pkt 11:3
3. Stilon Gorzów Wlkp. 4pkt 7:5
4. Sztorm Gdynia 4pkt 4:9
5. Fala Międzyzdroje 0pkt 3:24

Grupa B
1. Olimpia I Szczecin 9pkt 17:2
2. LUKS Ziemia Lubińska 6pkt 14:6
3. Victoria SP2 Sianów 3pkt 7:14
4. KKP Bydgoszcz 0pkt 1:17

 

niedziela 10.02.2019 r.
09.00 Sztorm Gdynia- KKP Bydgoszcz 0:0
09.20 .Sztorm Gdynia – Fala Międzyzdroje 4:0
09.40 Fala Międzyzdroje – KKP Bydgoszcz 1:2
10.00 Reprezentacja Polski – Victoria SP2 Sianów 0:0 (1:2)
10.20 Olimpia II Szczecin – Sztorm Gdynia 0:1
10.40 KKP Bydgoszcz – Olimpia I Szczecin 0:8
11.00 Stilon Gorzów – LUKS Ziemia Lubińska 1:2
11.20 Reprezentacja polski – KKP Bydgoszcz 5:0
11.40 Olimpia Szczecin II – Stilon Gorzów 1:1 (1:0)
12.00 Victoria SP2 Sianów – Olimpia I Szczecin 0:7
12.20 Sztorm Gdynia – LUKS Ziemia Lubińska 0:1
12.40 Mecz o 7 m. : KKP Bydgoszcz – Stilon Gorzów 0:0 (2:1)
13.00 Mecz o 5 m. : Reprezentacja Polski – Olimpia II Szczecin 0:0 (0:2)
13.30 Mecz o 3 m. :  Victoria SP2 Sianów. – Sztorm Gdynia 2:2 (0:1)
14.00 Finał : Olimpia I Szczecin. – LUKS Ziemia Lubińska 7:1

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.