#EFK : Bitwa w Bielsku dla Jagiellonek
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet

Rekordzistki z niezwykłym impetem rozpoczęły mecz z Jagiellonkami. Już po 9. minutach po golach Katarzyny Moskały i Magdaleny Skolarz gospodynie prowadziły 2:0, a świetnie broniła Wiktoria Chowaniec. Akademiczki szybko się obudziły, bo już minutę po drugim golu Natalia Wróbel zdobyła kontaktową bramkę. Potem już było ‘cios za cios’ i padały kolejne gole. W powietrzu ‘pachniało niespodzianką’. Entuzjazm gospodyń dziewczyny z Krakowa zgasiły w ostatnich pięciu minutach spotkania, strzelając decydujące trzy gole.

Pomeczowa opinia trenera Rekordu  – Samuela Jani: – Dopóki starczyło sił możliwy był praktycznie każdy wynik. Do pewnego momentu realizowaliśmy założenia taktyczne na poziomie „mega”. Było zdecydowanie lepiej, niż w naszym ostatnim meczu w Słomnikach. Niestety jednak znów „podarowaliśmy” rywalkom kilka goli.

• Natalia Wróbel (AZS UJ Kraków) (63%, 44 Votes)
  • Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków) (27%, 19 Votes)