Słomniki znów w gazie
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Świetnie rozpoczęła tez nowy rok drużyna ze Słomnik. W pierwszym meczu rundy rewanżowej futsalowej Ekstraligi pokonała 6:1 Rekord Bielsko-Biała.

To jednak podopieczne Samuela Jani rozpoczęły z większym impetem i strzeliły nawet pierwszą bramkę, które zdobyła Magdalena Skolarz. Radość Rekordzistek długo nie trwała, bo minutę później wyrównała Monika Jaskółka. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy Julia Basta zdobyła prowadzenie dla Słomniczanek i był to moment przełomowy. Rekordzistki grały poprawnie, lecz brakowało wykończenia. Gospodynie w drugiej części wrzuciły jednak kolejny bieg, a ofiarność ekipy z Bielska nie dała nic … tylko kolejne cztery gole straty.