#EFK : Kolejne derby dla Rolniczek. Beniaminek liderem
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Kolejne warszawskie derby i kolejne zwycięstwo beniaminka z SGGW. Tym razem ‘Rolniczki’ pokonały AZS UW 1:3.

W sobotni wieczór zobaczyliśmy bardzo zacięty pojedynek. Już na początku spotkania niezawodna Klaudia Dymińska zdobyła prowadzenie dla gości. Dopiero czternaście minut później wyrównała Zuzanna Maronde. Dopiero w drugiej połowie rotacje w składzie podopieczne Roberta Kraski zdobyły dwa przesądzające o zwycięstwie bramki. Najpierw Ola Godlewska w 28. minucie pokonała bramkarkę gospodyń, a końcowy wynik ustaliła sześć minut później Natalia Olszowska.

Zwycięstwo to i potkniecie zespołu z Gdańska (3:3) pozwoliło objąć ekipie SGGW Warszawa pozycje lidera grupy północnej futsalowej Ekstraligi.