#EFK : Grad goli w Bielsku. Rolniczki znów zwycięskie
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Rolniczki w niedzielę przyjechały do świeżo upieczonego Mistrza Polski U18 – Rekordu Bielsko-Biała.

Już pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg. Rekordzistki szybko otrząsnęły się po stracie gola już w pierwszych minutach. Po golach Martyny Klos i Małgorzaty Polnik prowadziły już w dziesiątej minucie 2:1. Wszystko szło w dobrym kierunku… W 15. minucie zdołała jednak wyrównać Kinga Ejzel. Koncert się zaczął grubo po przerwie. W 22. minucie Klaudia Nowacka zdołała wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Zaczęła się bitwa ‘cios za cios’ z której niczym Rocky Balboa z desek ringu podniosły się futsalistki Anny Wójcik. Najpierw wyrównała Anita Buchta. Potem Rolniczki przeprowadziły już istny ‘nalot dywanowy’ i w dwanaście minut zdobyły pięć goli. Hattricka ustrzeliła Kinga Ejzel, a dublet Emilia Pawłowska.

• Kinga Ejzel (Rolnik) (52%, 44 Votes)
  • Emilia Pawłowska (Rolnik) (29%, 24 Votes)
  • Magdalena Religa (Rolnik) (19%, 16 Votes)

Total Voters: 84

Głosujemy do godziny 23:00

3. kolejka Ekstraligi Futsalu Kobiet – grupa południowa
09.12.2018, Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała vs Rolnik Głogówek 3:8 (2:2)

Ilona Kujawska (Rolnik) nie wykorzystała rzutu karnego z 6-ciu metrów
Klaudia Nowacka (Rekord) nie wykorzystała rzutu karnego z 10-tego metra, po szóstym faulu Rolnika

czerwona kartka : Beata Kiersztajn (Rolnik)

BTS REKORD : Chowaniec (Majewska) – Polnik, Franaszek, Moskała, Mandla, Kaim, Chóras, Klos, Skolarz, Nowacka, Bysko, Bułka, Chrząszcz

ROLNIK : Religa – Kiersztajn, Pawłowska, Duda, Misiak, Kujawska, Ejzel, Sobkowicz, Dubiel, Buchta, Wojdyło, Kelner, Kasperska