Zakończył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U18 w futsalu. W Toruniu po dwóch sezonach niebytu na mistrzowski tron wrócił Rekord Bielsko-Biała, który w finale pokonał Tarnovię Tarnów 4:2. Ostatni raz dziewczyny ze Śląska zdobyły złoto w 2016 roku w Siemiatyczach.
Dla Tarnovii jest to pierwszy medal w historii, podobny historyczny sukces uzyskały Stomilanki Olsztyn. Drużyna z Warmii zdobyła brązowy medal, pokonując w rzutach karnych TS ROW Rybnik.
Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U18
02.12.2018, Toruń
Tarnovia Tarnów vs Rekord Bielsko-Biała 2:4
0:1 Anna Chóras, 1:1 Karolina Piwowarczyk, 1:2 Julia Rusin, 1:3 Faustyna Kubica, 2:3 Gabriela Krawczyk, 2:4 Faustyna Kubica
SKŁAD MISTRZYŃ POLSKI
Bramkarki: Wiktoria Chowaniec, Natalia Majewska
Zawodniczki z pola: Dominika Bułka, Kamila Bysko, Dominika Chomiuk, Anna Chóras, Martyna Cygan, Aleksandra Kaim, Martyna Klos, Faustyna Kubica, Klaudia Nowacka, Julia Rusin, Natalia Sablik
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
- Rekord Bielsko – Biała
- Tarnovia Tarnów
- Stomilanki Olsztyn
- TS ROW Rybnik
- Wanda Kraków
- Sokół Kolbuszowa Dolna
- Rolnik Głogówek
- AZS UW Warszawa
- Football Succes Academy Kraków
- Pogoń Tczew
- Gwiazda Toruń
- Ślęza Wrocław
NIEDZIELA
1/4 FINAŁU
- Wanda Kraków – Tarnovia Tarnów 2:2 (0:0) k. 1:2
- AZS UW Warszawa – Stomilanki Olsztyn 0:0 (0:0) k. 2:3
- Rolnik Głogówek – Rekord Bielsko-Biała 1:2
- TS ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0
PÓŁFINAŁY
- Tarnovia – Stomilanki 4:2
- Rekord – TS ROW 4:2
FINAŁ
- Rekord Bielsko Biała – Tarnovia Tarnów 4:2
mecz o 3. miejsce
- Stomilanki – TS ROW 1:1 k.2:1
mecz o 5. miejsce
- Wanda- Sokół 2:1
mecz o 7 miejsce
- AZS UW – Rolnik 1:1 k. 3:4
mecze o miejsca 5-8
- Wanda – AZS UW 4:2
- Rolnik – Sokół 1:1 k.2:4
SOBOTA
FAZA GRUPOWA
Grupa 1
Wanda Kraków – Pogoń Tczew 4:1
Rolnik Głogówek – Pogoń Tczew 3:2
Rolnik Głogówek – Wanda Kraków 2:3
- Wanda
- Rolnik
- Pogoń
Grupa 2
Ślęza Wrocław – Tarnovia Tarnów 1:4
Rekord Bielsko-Biała – Tarnovia Tarnów 2:1
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 2:0
- Rekord
- Tarnovia
- Ślęza
Grupa 3
TS ROW Rybnik – FSA Kraków 3:2
AZS UW Warszawa – FSA Kraków 1:1
AZS UW Warszawa – TS ROW Rybnik 1:0
- AZS UW
- TS ROW
- FSA
Grupa 4
Stomilanki Olsztyn – Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1
Gwiazda Toruń – Sokół Kolbuszowa Dolna 3:3
Gwiazda Toruń – Stomilanki Olsztyn 0:1
- Sokół
- Stomilanki
- Gwiazda
Mecze o miejsca 9-12
- Pogoń Tczew – Ślęza Wrocław 3:2
- FSA Kraków – Gwiazda Toruń 2:0
mecz o miejsce 11
- Ślęza Wrocław – Gwiazda Toruń 1:4
mecz o miejsce 9
- Pogoń Tczew – FSA Kraków 1:1 k.1:3