Dymińska show
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

W sobotę w Warszawie obejrzeliśmy pierwsze w tym sezonie stracie beniaminków. AZS SGGW podejmował Gwiazdę Toruń.

Jeszcze w pierwszej połowie Gwiazda po golach Klaudii Dymińskiej, Justyny Borawskiej i Matyldy Bujak prowadził już 3:1. Dziewczyny z Torunia po przerwie wyszły bardziej zmotywowane. Poskutkowało to golami Darii Guli Magdaleny Mileckiej. Wszystko fajnie, ale tylko parę sekund … Chwile po remisowej bramce limit fauli Torunia przelał czarę goryczy, sędzia podyktowała rzut karny i Klaudia Dymińska odzyskała prowadzenie. I zaczął się koncert. Popularna Bulwa dołożyła jeszcze trzy kolejne gole, a po jednym strzeliły Godlewska i Ogonowska.