Słomniczanka znów bije !
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Drużyna Słomiczanki znów wygrała bardzo przekonywająco, choć po kolejnym ciężkim meczu.

W niedzielę przy wypełnionej kibicami hali w Słomnikach futsalistki trenera Kusi pokonały GOL-arki 6:1. Spotkanie to nie należało do łatwych, po twardej grze z obu stron już w 3. minucie otworzyła wynik Natalia Malota. Nie podłamało to gości. Nawet w 16. minucie Martyna Jeziorska zdołała wyrównać.

Po przerwie szczególnie Gol pragnął objąć prowadzenie. Dwoiła się i troiła w swojej bramce Anna Król. Świetnie dysponowana nie dała się więcej pokonać. Niemoc przełamał Basta. Potem Wandeczki się rozstrzelały. Trafiła Gruchacz, dublet skompletowała Malota i na sam koniec dwa gole dołożyła Sobolewska.

2. kolejka Ekstraligi Futsalu Kobiet – grupa południowa
14.11.2018, Słomniki
AZS UEK Wanda Słomniczanka Słomniki vs ISD AJD Gol Częstochowa 6:1

Natalia Malota 3’37’, Julia Basta 25′, Patrycja Gruchacz 31′, Adrianna Sobolewska 37’38’ – Martyna Jeziorska 16′

MVP TKF : Agnieszka Karcz

SŁOMNICZNKA : Król – Pietrzyk, Basta, Karcz, Gruchacz oraz Porosło, Malota, Janus, Matyja, Szostak, Sobolewska, Kowal, Juszczak, Dyba

GOL : K.Ciupa – Jeziorska, Wodarz, Woszczyńska, Wójcik oraz Kępa, Czaja, Drapacz, Krawczyk, Małycha, Miniak, Pająk, Uchnast