Sensacja w Łęcznej

Nie dał rady Medyk, nie dały Czarne, nie dał SMS, nie dał rady PWSZ Wałbrzych … dała radę Olimpia! Szczecińska drużyna sprawiła największą sensację jesieni w 2018 roku. Mistrz Polski stracił w sobotę pierwszy raz punkty w tym sezonie!

Mało tego, do 77. minuty podopieczne Niewolnej prowadziły nawet 2:0. Ciosy zadały w 19. minucie Amelia Bińkowska, a w 72. ukraińska napastniczka Natalia Hryb. Górnik jest Mistrzem nie od parady, zdołał się podnieść i uratować punkt. Zapewniły go bramki Gabrieli Grzywińskiej i Eweliny Kamczyk.

Górnik oczywiście nie podważalnie i zasłużenie przezimuje na pozycji lidera, a Olimpia zostanie na dziewiątym miejscu z bezpieczną przewagą do strefy spadkowej.


MVP TKF :

  • Joanna Patusiak (Olimpia) (54%, 38 Votes)
  • Natalia Hryb (Olimpia) (36%, 25 Votes)
  • Matilda Böhm (Olimpia) (10%, 7 Votes)

Total Voters: 70

Głosujemy do godziny 21:00


 
14. kolejka Ekstraligi
24.11.2018, Łeczna
GKS Górnik Łęczna vs Olimpia Szczecin 2:2

Gabriela Grzywińska 78′, Ewelina Kamczyk 79′ – Amelia Bińkowska 19′, Natalia Hryb 72′

GÓRNIK: Kowalska – Rogalska (60′ Sikora), Górnicka, Grec, Guściora, Grabowska, Matysik (80′ Zawistowska), Grzywińska, Balcerzak, Kamczyk, Zdunek

OLIMPIA: Pastusiak – Oleszkiewicz, Sirant, Łaniewska, Bińkowska (75′ Shahbzyan), Bohm, Michalczyk, Ratajczyk, Radochońska, Sudyk (58′ Witczak), Hryb (87′ Litwiniec).

One Reply to “Sensacja w Łęcznej”

  1. Brawo dla drużyny i trenera i kierownika że cały czas byli z drużyną, podpowiadali i motywowali zawodniczki. Tego niestety nie robi podczas meczy Pani trener która siedzi cicho w budce. A zawodniczka z nr 89 to dramat nie potrafi wybiegać 20 minut wchodząc na zmianę poziom drugiej ligi.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.