Czarni demolują w Poznaniu

Polonia Poznań w dziesiątej kolejce Ekstraligi podejmowała Czarne Sosnowiec. Niespodzianki nie było, bo być nie mogło.

Osłabiony kontuzjami wicemistrz Polski rozgromił beniaminka aż 0:7. Po pierwszej połowie na to się nie zanosiło. Podopieczne Grzegorza Majewskiego grały dość słabo, apetycznie. Dopiero wejście Patrycji Matli przyniosło nowe tchnienie, które pozwoliło wbić aż sześć kolejnych goli. Styl jednak pozostawił wiele do życzenia.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Głosujemy do czwartku do godziny 10:00

10. kolejka Ekstraligi
24.10.2018, Poznań
Polonia Poznań vs Czarni Sosnowiec 0:7 (0:1)
Operskalska 33′, Fischerova 50′, 82′, Wiankowska 57′, Hmirova 63′, 90′, Jaszek 91′

POLONIA: Siejka – Cywińska, Czudzińska, Sawicka, Liczbińska, Cerajewska, Kościelna, M. Nowak, Szmatuła, Filipiak, Sutkowska.

CZARNI: Szymańska – Ogierman (80′ Czechowska), Grad, Fischerova, Węcławek (46′ Wieczorek), Horvathova, Operskalska (75′ Tobiczyk), Hmirova, Cichosz (46′ Matla), Jaszek, Wiankowska

3 Comments

• Relacje 25 października 2018

Może warto, aby redakcja “zaliczała” jeden mecz w każdej kolejce, aby nie wypisywać “relacji” na podstawie wyniku końcowego, gdyż to jest bardzo mylące !
    Akurat w tym meczu, Polonia nie była tak słaba! No cóż biednemu wiatr w oczy wieje. Dla piłkarek z Poznania słowa uznania za ten mecz. Wynik ? Tak spora porażka, ale gra coraz lepsza !

• edekbezkredek 25 października 2018

….jak można dobrze grać i przegrać 0:7?!

• Kibic 25 października 2018

Niestety mecz w wykonaniu Polonii bardzo słaby… Pierwsze 30 minut może obiecujące ale niestety reszta… bez komentarza… 0:7 najniższy wymiar kary niestety…