Bez blasku, bez punktów

Po laniu w Wałbrzychu wydawać by się mogło, że Mitech czeka mecz na przełamanie.. No nic bardziej mylnego. Zamiast przełamania jest kolejna strata punktów.

Już w 3. minucie po błędzie obrony gospodyń, Kamila Czudecka wyprowadziła Wrocławianki na prowadzenie. Dało to spory wiatr w żagle przyjezdnym, bo mogły szybko prowadzenie podwyższyć. Nie wykorzystane okazje się mszczą, stało się tak i tym razem. Po ładnej akcji skrzydłem Maja Stopka wbiła piłkę głową do siatki Bocian i doprowadziła do wyrównania. Sytuacja się sporo odmieniła. Mitech stał się aktywniejszy, kolejne okazje miała Stopka. Na nie wiele się to zdało. Początek drugiej połowy wyglądał bliźniaczo. Góralki atakowały, lecz golkiperka z Wrocławia broniła się świetnie oraz miała sporo szczęścia. Po jednym z nielicznych ataków gości .. znowu trafiła Czudecka i jak się później okazało, był to gol na wagę zwycięstwa. Mitech coraz bardziej się pogrąża i nawet do Wrocławia traci już cztery punkty.


MVP TKF :

  • Maja Stopka (Mitech) (44%, 27 Votes)
  • Anna Bocian (AZS) (31%, 19 Votes)
  • Kamila Czudecka (AZS) (26%, 16 Votes)

Total Voters: 62

Glosujemy do godziny 12:00


9. kolejka Ekstraligi
20.10.2018, Żywiec
Mitech Żywiec vs AZS Wrocław 1:2 (1:1)
Stopka 13′ – Czudecka 2′ 73′

MITECH : Komosa – Zdechovanova, Rżany, Biegun, Gruszka, Sykorova, Chrzanowska, Smidova (63′ Warunek), Matyja (74′ Ferfecka), Stopka, Wnuk

AZS : Bocian – Jurczenko, Ślusarczyk, Turowska (65′ Chudzik), Kulig (90′ Miszczak), Parka, Kwapisz, Korda, Homa, Czudecka, Nowacka (85′ Buś)

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.