Szalony remis w Koninie

Zdecydowanie mecz kolejki. Medyk podejmował Akademiczki z Wałbrzych z wielką chęcią odbudowania, po porażce w Łęcznej. No nie bardzo to wyszło.. Medyk gonił wynik, dwukrotnie wyrównywał, prowadził do 95. minuty ..

W 25. minucie po świetnym podaniu Anny Rędzi do Oliwii Rapackiej prowadziły przyjezdne. Radość z dobrego wyniku trwała jednak krótko. W 38. minucie po dośrodkowaniu z wolnego pięknie z pierwszej piłki Dominika Kopińska trafiła w samo okienko bramki Jagody Sapor. Na przerwę piłkarki schodziły do siatki ze sprawiedliwym remisem. W 51. minucie fatalny błąd popełniła Sowalska, a skarciła ją z bliskiej odległości Zawadzka, odzyskując prowadzenie dla swojej drużyny. Jak trwoga to .. do Gawrońskiej. Trener Roman Jaszczak wprowadził doświadczoną zawodniczkę na plac gry 59. minucie, a zaledwie po upływie kolejnych dziesięciu pięknie mu się za to odpłaciła. W 71. minucie uderzyła w długi róg bramki przyjezdnych i Medyk znów miał remis. Kolejna niefrasobliwość bramkarki Wałbrzycha spowodowała, że gospodynie pierwszy raz uzyskały w tym spotkaniu prowadzenie. Sopor karciła Nikol Kaletka. Wszystko zmierzało do zwycięstwa .. a tu nagle w 95. minucie gry reprezentantka Słowacji Klaudia Fabova doprowadziła do remisu.

 


MVP TKF :

  • Anna Rędzia (AZS PWSZ) (40%, 29 Votes)
  • Natalia Chudzik (Medyk) (32%, 23 Votes)
  • Nikol Kaletka (Medyk) (29%, 21 Votes)

Total Voters: 73

Głosujemy do godziny 14:00


9. kolejka Ekstraligi
20.10.2018, Konin
Medyk Konin vs AZS PWSZ Wałbrzych 3:3 (1:1)

38′ Dominika Kopińska, 71′ Anna Gawrońska, 81′ Nikol Kaletka – 25′ Oliwia Rapacka, 51′ Marcjanna Zawadzka, 90’+ Klaudia Fabova

Medyk : Sowalska – Olejniczak, Sałata, Maskiewicz, Lukas, Zając,  Pakulska (90′ Łasicka), Kovtun (59′ Gawrońska), Chudzik (78′ Iwaniszyn), Kopińska, Kaletka.

AZS PWSZ : Sapor – Szewczuk (90′ Ostrowska), Mesjasz, Zawadzka, Kędzierska, Rapacka, Dereń, Kuciewicz (79′ Zając), Rędzia, Fabova, Miłek

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.