Da się ? W listopadzie gramy z Hiszpanią

W końcu modlitwy zostały wysłuchane ! Już w listopadzie reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Hiszpanią. Będzie to nasz pierwszy silny rywal w towarzyskich spotkaniach od bardzo dawna.

Podopieczne Stępińskiego zagrają z La Furia Roja 8 listopada na wyjeździe, a 13 podejmiemy u siebie kadrę i Bośni Hercegowiny.

Hiszpański futbol kobiecy rozwija się w bardzo dużym tempie. Kadra w cuglach awansowała na Mistrzostwa Świata, liga jest pokazywana na sportowych kanałach w telewizji i ma silnego sponsora tytularnego. Podczas gdy my … możemy sobie tylko pomarzyć.

Już na początku października czas na kolejne zgrupowanie kadry. Pierwszy etap zostanie zwieńczony towarzyskim meczem z Estonią w Tallinie (4 października). Drugi etap potrawa od 6 do 10 października. Na drugiej liście znalazła, się jak na razie tylko Kinga Szemik. Selekcjoner obiecuje, że wyróżniające się zawodniczki zostaną na dłużej. Pozostała dwunastka to podstawowe zawodniczki naszej kadry. 9 października zagramy w Ostródzie z Irlandią. Transmisja na kanale Łączy nas Piłka.

 

#kadra : Nowe rozdanie czas zacząć. Wielkie powroty.. ciekawe debiuty

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.