W środę odbyły się spotkania półfinałowe na szczeblu województwa małopolskiego.

Doszło do bardzo ciekawych pojedynków. W Nowym Sączu drugoligowa Starówka pokonała 2:1 Wandę Kraków, a Rysy Bukowina Tatrzańska po karnych pokonały po bardzo emocjonującym meczu Tarnovie Tarnów.

Obie góralskie ekipy spotkają się za tydzień w finale. Zwycięzca zagra w rundzie międzywojewódzkiej Pucharu Polski z drużyną z Kielc.


Runda I 15.08.2018 r. środa – 1 sędzia (na życzenie klubów – 3 sędziów)
AKF Wisła Brzeźnica – Prądniczanka II Kraków; z powodu braku boiska AKF Wisła Brzeźnica wycofała się z rozgrywek pucharowych
15.08.2018, godz. 11:00 AP Queens Witanowice – Burza Roczyny 4-1
15.08.2018, godz. 17:30 Szreniawa Nowy Wiśnicz – Dąb Zabierzów Bocheński 1-3
15.08.2018, godz. 11:00 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Górnik Wieliczka 0-8


Runda II 18/19.08.2018 r. sobota/niedziela – 3 sędziów
18.08.2018, godz. 11:00 Prądniczanka II Kraków – Prądniczanka Kraków 0-5 (stadion Clepardii, ul. Fieldorfa Nila 5)
19.08.2018, godz. 11:00 AP Queens Witanowice – Puszcza Niepołomice 0-4 (stadion LKS Skawa Witanowice)
19.08.2018, godz. 18:00 Dąb Zabierzów Bocheński – LKS Szaflary 15-0; walkower 15-0, brak gości (stadion KS Dąb Zabierzów Bocheński)
18.08.2018, godz. 17:00 Górnik Wieliczka – Victoria Gaj 3-0 walkower; goście nie przyjechali (stadion ze sztuczną murawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6)
19.08.2018, godz. 10:00 Podgórze Kraków – Piast Skawina 1-0 (boisko przy ul. Dekerta)


Runda III 22.08.2018 r. środa (za zgodą obu drużyn w dniu 29.08.2018 r.) – 3 sędziów
22.08.2018, godz. 18:00 Prądniczanka Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 1-0 (stadion Hutnika Kraków, ul. Ptaszyckiego 6)
22.08.2018, godz. 18:00 Puszcza Niepołomice – Respekt Myślenice 0-8 (stadion w Ochmanowie 124b)
22.08.2018, godz. 18:00 Dąb Zabierzów Bocheński – Starówka Nowy Sącz 3-4 (stadion w Zabierzowie Bocheńskim)
22.08.2018, godz. 18:00 Górnik Wieliczka – Naprzód Sobolów 1-1, karne 3-4 (stadion ze sztuczną trawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6)
22.08.2018, godz. 17:00 Podgórze Kraków – Bronowianka Kraków 5-3 (stadion Bronowianki, Kraków, ul. Zarzecze 124a)


Runda IV 5.09.2018 r. środa – 3 sędziów
5.09.2018, godz. 17:30 Naprzód Sobolów – Starówka Nowy Sącz 2-5 (stadion w Sobolowie)
2.09.2018, godz. 15:00 Respekt Myślenice – Wanda Kraków 1-2 (stadion Sępu Droginia)
5.09.2018, godz. 17:15 Prądniczanka Kraków – Rysy Bukowina Tatrzańska 1-6 (stadion Hutnika Kraków, ul. Ptaszyckiego 6)
5.09.2018, godz. 17:00 Podgórze Kraków – Tarnovia Tarnów 1-4 (stadion przy ul. Dekerta w Krakowie)


Runda V – Półfinał – 19.09.2018 r. środa – 3 sędziów
Rysy Bukowina Tatrzańska – Tarnovia Tarnów 2-2 k. 4:3 (stadion w Białce Tatrzańskiej, ul. Środkowa 151)
Starówka Nowy Sącz – Wanda Kraków 2-1 (stadion LKS Zawada, Nowy Sącz, ul. Sportowa 12)


Runda VI – Finał – 26.09.2018 r. środa – neutralne boisko (w przypadku drużyn I-ligowych – termin 28/29.09.2018 r.) – 3 sędziów
Rysy Bukowina Tatrzańska vs Starówka Nowy Sącz

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.