Po przerwie na reprezentacje ligowy maraton na zapleczu Ekstraligi trwa w najlepsze. W niedzielę kończyła się trzecia kolejka, a już dziś zostanie rozegrana czwarta seria spotkań.
GRUPA POŁUDNIOWA
- ISD-AJD Częstochowa vs LKS Rolnik B. Głogówek 2:1
MVP TKF : Patrycja Falborska (Gol)
- TS ROW Rybnik vs LKS Respekt Myślenice 3:2
MVP TKF : Klaudia Adamek (ROW)
- BTS Rekord Bielsko-Biała vs MKS Tarnovia Tarnów 2:0
MVP TKF : Agnieszka Chwastek (Rekord)
- MUKS Dargfil Tomaszów Maz. vs KS Wanda Kraków 0:4
MVP TKF : Paulina Fiałek (Wanda)
- CWKS Resovia Rzeszów vs MUKS Sokół Kolbuszowa 1:1
MVP TKF : Katarzyna Czyż (Resovia)
- Sportowa Czwórka Radom vs KS Rysy Bukowina Tatrzańska 4:1
MVP TKF : Monika Płóciennik (Czwórka)
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Rolnik B. Głogówek | 21 | 48 | 44:28 |
2 | Resovia Rrzeszów | 21 | 47 | 47:19 |
3 | Rekord Bielsko-Biała | 21 | 45 | 37:9 |
4 | Tarnovia Tarnów | 21 | 36 | 44:31 |
5 | TS ROW Rybnik | 21 | 33 | 35:23 |
6 | Czwórka Radom | 21 | 33 | 41:37 |
7 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 21 | 22 | 35:39 |
8 | Respekt Myślenice | 21 | 22 | 21:35 |
9 | Wanda Kraków | 21 | 20 | 18:42 |
10 | ISD AJD Gol Częstochowa | 21 | 18 | 16:26 |
11 | MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna | 21 | 15 | 20:35 |
12 | MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki | 21 | 14 | 25:56 |
GRUPA PÓŁNOCNA
- PKS Piastovia Piastów vs Akademia Piłkarska LG 3:3
MVP TKF : Gabriela Kuczyńska (Piastovia)
- Polonia Środa Wlkp. vs KSS Kotwica Kórnik 3:2
MVP TKF : Julia Mikołajczak (Polonia)
- KKP Stomilanki Olsztyn vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk 5:0
MVP TKF : Sandra Bukowska (Stomilanki)
- KKP Bydgoszcz vs UKS SMS II Łódź 3:0
MVP TKF : Jessie Vilkofsky (KKP)
- MUKS Praga Warszawa vs KS Unifreeze Górzno 2:2
MVP TKF : Agata Bała (Unifreeze)
- KS Raszyn vs KKPK Medyk II Konin 1:1
MVP TKF : Monika Kowalska (Raszyn)
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | KKP Bydgoszcz | 21 | 56 | 71:16 |
2 | Stomilanki Olsztyn | 21 | 51 | 79:24 |
3 | UKS SMS II Łódź | 21 | 51 | 57:19 |
4 | Medyk II Konin | 21 | 41 | 48:27 |
5 | Akademia Piłkarska LG | 21 | 33 | 65:39 |
6 | Piastovia Piastów | 21 | 32 | 44:50 |
7 | Unifreeze Górzno | 21 | 31 | 59:43 |
8 | Praga Warszawa | 21 | 29 | 52:41 |
9 | Polonia Środa Wielkopolska | 21 | 24 | 40:64 |
10 | KS Raszyn | 21 | 19 | 33:63 |
11 SPADEK | Kotwica Kórnik | 21 | 3 | 14:88 |
12 SPADEK | Sztorm Gdańsk | 21 | 0 | 2:88 |
Co nas czeka w środę ?
4. KOLEJKA – 12 września 2018
GRUPA POŁUDNIOWA
- 17:30 LKS Rolnik B. Głogówek vs KS Rysy Bukowina Tatrzańska
- 17:00 MUKS Sokół Kolbuszowa vs LUKS Sportowa Czwórka Radom
- 16:30 KS Wanda Kraków vs CWKS Resovia Rzeszów
- 17:00 MKS Tarnovia Tarnów vs MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
- 16:00 LKS Respekt Myślenice vs BTS Rekord Bielsko-Biała
- 26.09 (17:00) ISD-AJD Częstochowa vs TS ROW Rybnik
GRUPA PÓŁNOCNA
- 18:00 Akademia Piłkarska LG vs KKPK Medyk II Konin
- 16:00 KS Unifreeze Górzno vs KS Raszyn
- 16:00 UKS SMS II Łódź vs MUKS Praga Warszawa
- 14:00 KS Sztorm AWFiS Gdańsk vs KKP Bydgoszcz
- 17:00 KSS Kotwica Kórnik vs KKP Stomilanki Olsztyn
- 16:30 PKS Piastovia Piastów vs Polonia Środa Wlkp.