Dwugłos z Prądnika po meczu z Piastem Skawina (12:2)
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas Wywiady

W czterech meczach zdobyły już 51 bramek tracąc 3! Kobieca drużyna Prądniczanki nie zwalnia tempa i ponownie zgłasza swoje wysokie aspiracje. Tym razem w Skawinie krakowianki dały lekcję futbolu drużynie Piasta. Wykład poprowadziły Katarzyna Kuciel i Anna Adamska. Choć cała drużyna spisała się wyśmienicie, to właśnie te dwie piłkarki brylowały na boisku a łącznie zdobyły 11 bramek. Cały mecz zakończył się wysokim 12-2 dla drużyny z Prądnika .

Po meczu powiedzieli:

Katarzyna Kuciel:
„Zagrałam jedno z lepszych spotkań nie tylko ze względu na ilość zdobytych bramek. Chodzi mi głównie o asysty i fakt, że widzę coraz więcej na boisku. Staramy się pracować nad kombinacyjną grą i efekty tego było widać. Co do skuteczności… Większość sytuacji wykorzystałam, z czego jestem bardzo zadowolona a 7 bramek to mój rekord. W końcu nie mogę narzekać na brak skuteczności ale najbardziej cieszy mnie ta bramka zdobyta głową. Cieszę się też z gry całej naszej drużyny. Dziś zagrałyśmy naprawdę dobre zawody i każda z nas zasługuje na ciepłe słowa. Drużyna podeszła profesjonalnie do meczu, skupiła się na grze nie na przeciwniku i choć każda z nas ma parę siniaków, to końcowy sukces uśmierzył ból.”

Piotr Sędor:
Gratuluję kolejnej efektownej wygranej. O tym jak mocnym jesteśmy zespołem niech świadczy fakt, że do Skawiny pojechałyśmy bez czterech podstawowych zawodniczek. Jednak mamy kadrę 20 równych piłkarek i nie boimy się takich absencji. Zespół zagrał świetne pierwsze i ostatnie 20 minut spotkania. Jeśli dziewczyny będą tak grać całe 80 minut meczu, to o wyniki jestem spokojny. Nie może natomiast przydarzyć nam się to, co zrobiłyśmy od 30 minuty pierwszej części. To niedopuszczalne. Cieszy mnie, że po przerwie nastąpiła pozytywna reakcja i wszystko miałyśmy pod kontrolą. Wiem, że kibice cieszą się z siedmiu trafień Kasi Kuciel. Ja też jestem dumny z postępu jaki robi ta dziewczyna, ale dziś kawał roboty „odwaliły” Kamila i Karolina Oleszek oraz Paulina Sieklińska. Zresztą cała drużyna spisała się dziś wyśmienicie.”

Piast Skawina vs Prądniczanka Kraków 2:12 (2:5)

Prądniczanka: Małysa – Karp (50′ Pietruszka), Żywioł, Mucha, Gamoń (60′ Wdowiak) – Rajczak (37′ Rutana), Kamila Oleszek, Sieklińska, Karolina Oleszek – Kuciel, Adamska