Pierwszy krok wykonany! Mamy lidera! Aniołki Kasprowicza zdominowały i rozgromiły Litwinki!
Euro Euro U17, U19 Polska Świat

Reprezentacja Polski do lat 19  pewnie pokonała Litwę 5:0 w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostwa Europy do lat 19 (turniej finałowy odbędzie się na Słowacji).

Nasze dziewczyny pewnie i przez całe spotkanie kontrolowały sytuację.
Tylko w pierwszych dziesięciu minutach obie ekipy badały się nawzajem. Aż Polki rozpoczęły piłkarską egzekucję, bo inaczej to trudno nazwać.  27 strzałów na bramkę Litwinek, 12 w światło bramki. Tylko dzięki dobrej postawie bramkarki Griciute,  która obroniła 7 strzałów nasi północno-wschodni sąsiad uniknął całkowitego pogromu.
Za to nasza Kinga Szemik była całkowicie bezrobotna,  ponieważ przeciwniczki nie oddały ŻADNEGO strzału na bramkę..
Dobre zawody rozegrała Patrycja Jerzak starając dwie bramki.
W końcówce spotkania (88 minutą) drugą żółtą kartkę obejrzała Karolina Ostrowska i niestety będzie pauzować w kolejnym meczu.

Jesteśmy LIDERAMI naszej grupy po pierwszej kolejce.
W drugim spotkaniu Finlandia pokonała Turczynki 1:0

Już 17 września Polki o godzinie 19:00 zmierzą się z reprezentacją Turcji.