Na Słowację… przez Finlandię —–> Długa droga Aniołków Kasprowicza na Euro (Rozkład jazdy na pierwszą rundę, drabinka eliminacji)

image

TERMINARZ

I runda 
15.09 – 20.09.2015

(gospodarz turnieju
  oznaczenie —> *)

Grupa 1
Gruzja
Grecja
Islandia
Szwajcaria *

15.09.2015
15:00  Islandia vs Gruzja
18:00  Szwajcaria vs Grecja

17.09.2015
15:00  Grecja vs Islandia
18:00  Szwajcaria vs Gruzja

20.09.2015
15:00  Islandia vs Szwajcaria
15:00  Gruzja vs Grecja

——————————————————
Grupa 2
Bośnia i Hercegowina *
Czechy
Wyspy Owcze
Francja

15.09.2015
16:00  Francja vs Bośnia
16:00  Czechy vs Wyspy Owcze

17.09.2015
16:00  Bośnia vs Czechy
16:00  Francja vs Wyspy Owcze

20.09.2015
16:00  Wyspy Owcze vs Bośnia
16:00   Czechy vs Francja

————————————————

Grupa 3
Azerbejdżan
Belgia
Chorwacja
Walia *

15.09.2015
13:00  Walia vs Azerbejdżan
17:00  Belgia vs Chorwacja

17.09.2015
13:00  Chorwacja vs Walia
17:00  Belgia vs Azerbejdżan

20.09.2015
12:00  Walia vs Belgia
12:00  Azerbejdżan vs Chorwacja

————————————————

Grupa 4
Finlandia*
Litwa
POLSKA
Turcja

15.09.2015
12:00  POLSKA vs Litwa
16:00  Finlandia vs Turcja

17.09.2015
14:00  Finlandia vs Litwa
18:00  Turcja vs POLSKA

20.09.2015
14:00  POLSKA vs Finlandia
14:00  Litwa vs Turcja

————————————————-

Grupa 5
Niemcy
Węgry *
Kazachstan
Serbia

15.09.2015
16:00  Niemcy vs Węgry
16:00  Serbia vs Kazachstan

17.09.2015
16:00  Niemcy vs Kazachstan
16:00  Węgry vs Serbia

20.09.2015
16:00  Serbia vs Niemcy
16:00  Kazachstan vs Węgry

—————————————————

Grupa 6
Macedonia *
Czarnogóra
Irlandia Północna
Szwecja

15.09.2015
11:00  Szwecja vs Macedonia
11:00  Irlandia Północna vs Czarnogóra

17.09.2015
11:00  Szwecja vs Czarnogóra
11:00  Macedonia vs Irlandia Północna

20.09.2015
11:00  Irlandia Północna vs Szwecja
11:00  Czarnogóra vs Macedonia

———————————————

Grupa 7
Cypr
Włochy
Mołdawia
Holandia *

15.09.2015
17:30  Włochy vs Mołdawia
19:30  Holandia vs Cypr

17.09.2015
17:30  Cypr vs Włochy
19:30  Holadnia vs Mołdawia

20.09.2015
14:30  Włochy vs Holandia
14:30  Mołdawia vs Cypr

—————————————

Grupa 8
Estonia
Izrael
Norwegia
Portugalia *

15.09.2015
16:00  Norwegia vs Estonia
17:00  Portugalia vs Izrael

17.09.2015
16:00  Norwegia vs Izrael
17:00  Estonia vs Portugalia

20.09.2015
17:00  Portugalia vs Norwegia
17:00  Izrael vs Estonia

————————————————

Grupa 9
Białoruś *
Dania
Łotwa
Rumunia

15.09.2015
15:00  Dania vs Białoruś
15:00  Rumunia vs Łotwa

17.09.2015
15:00  Dania vs Łotwa
15:00  Białoruś vs Rumunia

20.09.2015
15:00  Rumunia vs Dania
15:00  Łotwa vs Białoruś

————————————————

Grupa 10
Bługaria
Irlandia
Rosja
Słowenia *

15.09.2015
16:00  Irlandia vs Słowenia
16:00  Rosja vs Bługaria

17.09.2015
16:00  Irlandia vs Bługaria
16:00  Słowenia vs Rosja

20.09.2015
16:00  Rosja vs Irlandia
16:00  Bługaria vs Słowenia

—————————————————-

Grupa 11
Albania
Austria *
Szkocja
Ukraina

15.09.2015
11:00  Szkocja vs Ukraina
18:00  Austria vs Albania

17.09.2015
11:00  Szkocja vs Albania
18:00  Ukraina vs Austria

20.09.2015
17:00  Albania vs Ukraina
17:00  Austria vs Szkocja

Awansują dwa najlepsze zespoły z grupy

*************************

ELITE ROUND  (4-12.04.2015)

Do 22 zespołów z I rundy eliminacji dołączy: Anglia i Hiszpania
24 reprezentacje zostaną podzielone na 6 grup po 4 zespoły.
AWANSUJĄ pierwsze zespoły z grupy i z najlepszym bilansem z drugiego miejsca

***************************

TURNIEJ FINAŁOWY

Słowacja (19.07 -31.07.2016)

image

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: