EkstraRaport (2) : Sparingowa środa

Środa, choć w wielu miejscach bardzo deszczowa to dla klubów z Ekstraligi była iście sparingowa.


AZS UJ Kraków vs Czarni Sosnowiec 0:3

Jaszek, Wianowska, samobójcza

Czarne po laniu w Łodzi przyjechały do Krakowa osłabione mi. Marty Cichosz, Anny Marii Smidovej, Karoliny Wieczorek, Petry Zdechovanovej i Julii Wycisk. Nie bez powodu jednak do Sosnowca przyszły takie gwiazdy jak Dżesika Jaszek i Martyna Wiankowska. To one w trójcy z Hmirovą rozbiły Jagiellonki.
Teraz w weekend w Sosnowcu podopieczne Grzegorza Majewskiego zagrają dwumecz z Mitechem Żywiec i Wandą Kraków. Ekipa z Krakowa uda się na futsalowe Mistrzostwa Europy.

 


TS Mitech Żywiec vs GKS GieKSa Katowice 1:2

Sykorova – Wróblewska, Nowak

Piłkarki GKS-u Katowice rozpoczęły obóz przygotowawczy w Kętach. Dziś małopolskich Kętach zagrały drugi mecz sparingowy. Tym razem podopieczne trenera Witolda Zająca zagrały na neutralnym boisku z Mitechem i pokonały rywala 2:1 po bramkach Wiktorii Nowak i Joanny Wróblewskiej.

 


AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS Wrocław 8:0

Mesjasz x2, Rędzia x2, Szewczuk, samobójcza i testowana x2

Mecz absolutnie bez historii. Wrocław przyjechał bardzo młodym składem i dostał boleśnie 'po tyłkach' od ekipy Kamila Jasińskiego. Po dwie bramki zaliczyły Anna Rędzia, Małgorzata Mesjasz i zawodniczka testowana, jedną dołożyła Jagoda Szewczuk. Był to ostatni sparing Wałbrzycha przed ligowym sezonem. Już w weekend PWSZ poleci do portugalskiej Coimbry na futsalowe Akademickie Mistrzostwa Europy.


Olimpia Szczecin vs Polonia Poznań 8:0

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: